Matka Zbawienia: Niepożądaną konsekwencją w Rzymie będzie to, że wielu poprowadzonych zostanie na manowce

sobota, 20 lipca 2013, godz. 12:45

Moje dziecko, pomimo że wiara chrześcijańska przeżywa od wewnątrz coraz większe zamieszanie, znajdą się jednak wierni Mojemu Synowi, którzy mocą swojej wiary będą strzec i chronić Świętego Słowa Bożego.

Niepożądaną konsekwencją w Rzymie będzie to, że wielu poprowadzonych zostanie na manowce, mianowicie ci, którzy nieświadomie odwrócą się od Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Popełnią oni błąd, ponieważ zaakceptują nowe, niepochodzące od Boga doktryny. Módlcie się , módlcie się, módlcie się za tych w łonie kościołów chrześcijańskich, którzy wpadną w pułapkę przyjęcia kłamstw ofiarowanych im w zamaskowanej postaci przez tych, którzy twierdzą, że zostali wybrani przez Mojego Syna, aby głosić Jego Słowo.

Wszystkie te wydarzenia są od wieków przepowiadane wizjonerom, a jednak wielu z was odmawia zaakceptowania tych proroctw. Ostrzegałam ludzkość, że w przyszłości nadejdą te ciemne dni, gdyż życzeniem Mojego Syna jest, abyście trzymali się na baczności przed upadłymi aniołami, które opanują Jego Kościół na ziemi. Z Moich oczu łzy leją się wielkimi potokami, ponieważ tak wiele wyświęconych sług w łonie kościoła zaprzecza Moim objawieniom. Objawienia te zostały zatwierdzone przez Boga, aby wyczulić ludzkość na niebezpieczeństwa, na jakie narażone są dusze, jeżeli Prawda nie zostanie im przekazana z wyprzedzeniem.

Proroctwa przekazane wam w La Salette i Fatimie posiadają doniosłe znaczenie. Dlaczego tak wielu twierdzi, że kocha Mnie, swoją Matkę, a lekceważy to, co powiedziałam światu? Nie posłuchaliście i pozwoliliście się oszukać.

Oto nadszedł czas, aby pamiętać o tym, że ciemność, która spowija kościół Mojego Syna na ziemi, jest spowodowana przez diabła, który wielu wprowadził w błąd. Ciemność ta nie pochodzi od Mojego Syna, a wobec tego Jego Mistyczne Ciało — Jego Kościół — pozostaje nienaruszony. Ci, którzy zachowają wierność wobec Jego Mistycznego Ciała, nie zejdą z drogi Prawdy. Zaś ci, którzy zdradzą Kościół Mojego Syna i odrzucą Jego Nauki poprzez przystosowanie się do nowych praktyk, które Jezusa Chrystusa znieważają, sami odetną się od Jego Miłosierdzia.

Musicie wiedzieć, że kiedy Krzyż Mojego Syna zostanie zmodyfikowany, aby nadać mu inny wygląd, oraz kiedy sposób, w jaki odprawiana jest Msza Święta, zostanie zmodernizowany, wtedy staniecie się świadkami braku respektu dla Mojego Syna w stylu, w jakim to wszystko będzie się odbywać.

Nigdy nie wolno wam zdradzić Mojego Syna. On tak bardzo cierpiał, a jednak niektórzy w łonie Jego Własnego Kościoła popełnią błąd i na nowo Go ukrzyżują. Kiedy staniecie się świadkami tych wydarzeń, wtedy będziecie wiedzieć, że czasy się zmieniają się i że ostateczna bitwa pomiędzy Bogiem a bestią jest w toku.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.