Obecnie przygotowują oni antychrysta do jego wielkiego wystąpienia

niedziela, 21 lipiec 2013, godz. 18.05

Moja wielce umiłowana córko, mam ważne Orędzie dla wszystkich na świecie, łącznie z tymi, którzy wierzą we Mnie, z tymi, którzy we Mnie nie wierzą, z tymi, którzy nie wierzą w Mojego Ojca, jak i z tymi, którzy nie akceptują, że wszystko pochodzi ode Mnie.

Kiedy bestia knuła spisek przeciwko Mnie, stworzyła ona diabelski plan na czasy ostateczne, zaplanowany tak, aby oszukać świat przy pomocy największego kłamstwa, a stworzony po to, aby bestia mogła zabrać Boże dzieci ze sobą do ogni piekła.

Wiedzcie, że Ja już objawiłem światu ten plan, ale istnieje jeszcze jedna tajemnica, która koniecznie musi zostać ujawniona, tak abyście pojęli Prawdę. Jak w każdej bitwie — wróg zajmuje w sekrecie swoją, zazwyczaj bardzo starannie zaplanowaną pozycję, bo gdyby nie uczynił tego w sekrecie, przeciwnik by się dowiedział, gdzie stoi jego rywal.

W tej ostatecznej bitwie o dusze szatan i jego kohorta zajęli pozycje wrogie dwóm świadkom* Boga. Zabrało im wiele lat, by to zaaranżować, dzieci Boże muszą więc najpierw się dowiedzieć, kim są ci dwaj świadkowie, żeby móc się zorientować, jak ten plan został opracowany.

Obecnie wróg zajął pozycję w Moim Kościele. Zrobił to tak samo, jak wróg ukryty wewnątrz trojańskiego konia. Wróg — ale pamiętajcie, wielu jest takich, którzy oddają hołd bestii — zapuścił także swoje korzenie na Bliskim Wschodzie. Jego prawdziwym celem jest tam Izrael, ojczyzna drugiego świadka.

Dwoma Świadkami są: Chrześcijanie i Dom Izraela. Chrześcijaństwo jest pierwszym celem, ponieważ pochodzi ode Mnie. Izrael jest drugim celem, ponieważ Ja narodziłem się Żydem oraz ponieważ jest to kraj wybranego narodu Boga — kolebka Jerozolimy.

Nie jest żadnym przypadkiem, że szatan chce zniszczyć tych dwoje, ponieważ on ich nienawidzi, a poprzez zatarcie po nich wszelkich śladów obwieszcza swoją najważniejszą deklarację — że stoi on ponad Bogiem. O, jak ci dwaj świadkowie będą cierpieć w Imię Boże. Oni nie zginą, ale będzie się wydawać, że pozbawieni są wszelkiego życia.

Pierwsze zostaną zniszczone Sakramenty — następnie Msza — potem Biblia i wszelkie ślady po Słowach Boga. W tym okresie wielu będzie walczyć, głosząc Słowo Boże. To właśnie w owym czasie Moje Łaski zostaną wylane wszędzie — dzięki Mocy Ducha Świętego — tak, aby Bóg nigdy nie został zapomniany.

Antychryst

Naprawdę bardzo szybko antychryst da się poznać jako człowiek pokoju, który stworzy najbardziej ambitny plan pokojowy na Bliskim Wschodzie.

Obecnie przygotowują oni antychrysta do jego wielkiego wystąpienia. Jednocześnie trwa wdrażanie diabelskiego planu, polegające na zwodzeniu niewinnych poprzez nauczanie ich kłamstw — w Moim Imieniu. Wy, którzy nie przyjmiecie Prawdy, dowiedzcie się, że czasy te już nastały. Skoro nie potraficie teraz zaakceptować Prawdy, to — jeżeli prawdziwie Mnie kochacie — udzielę wam Łaski rozeznania.

Tak wielu nie potrafi dostrzec tego nikczemnego planu, tak starannie zatajonego, ale planu, który, jak to przepowiedziano, rozwija się na waszych oczach. Pismo Święte nigdy nie kłamie. Moje Słowo jest Prawdą. Prawda jest waszą liną ratunkową do zbawienia. Jeżeli zaakceptujecie kłamstwa — przekazane wam w Moim Kościele przez tych, którzy nie przychodzą w Moim Imieniu — to popadniecie wówczas w wielką ciemność i zostaniecie pochłonięci przez takie zło, że — o ile będziecie uczestniczyć w tych okultystycznych praktykach, prezentowanych wam w Moim Imieniu — to będziecie dla Mnie zgubieni.

Naprawdę wkrótce, kiedy fałszywy pokój zostanie ustanowiony, rozpocznie się realizacja planów unicestwienia Żydów. Podczas gdy bestia będzie pustoszyć Izrael, fałszywy prorok będzie pozbywał się śladów Mojej Obecności i oszuka w zasadzie nie tylko katolików, ale i wszystkich chrześcijan, wszystkie religie — po to, aby czcić bestię obecną pod maską Jednej Światowej Religii.

Jeżeli to Orędzie uderzy w struny trwogi w waszej duszy, to wiedzcie, że Moją intencją jest, aby niczego, co mogłoby was zniszczyć, przed wami nie ukrywać. Wszystko, co jest istotne, to to, abyście pozostali wierni Mojemu Nauczaniu i modlili się o Moją Ochronę. Kiedy powierzycie się Mnie, waszemu Jezusowi, i poprosicie Mnie, abym was prowadził, to wszystko będzie dobrze.

Ja udzielę wam Mojej Ochrony — wam wszystkim, którzy nie zejdziecie z drogi Prawdy.

Wasz Jezus

Dwaj Świadkowie – Księga Apokalipsy: Ap 11:3-13

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.