Zaufajcie Mi, a Ja otworzę wasze oczy na Prawdę o waszej chwalebnej przyszłości

poniedziałek, 22 lipca 2013, godz. 19.09

Moja wielce umiłowana córko, wzywam wszystkich młodych ludzi na świecie — wszystkich wyznań i wszystkich przekonań.

Ja Jestem Jezusem Chrystusem, Zbawicielem świata, i wkrótce dam Się wam poznać. A kiedy to będzie miało miejsce, w czasie nadprzyrodzonego wydarzenia, którego w tym samym czasie doświadczy cały świat, poznacie Prawdę.

Być może nie jesteście obecnie skłonni przyjąć Mojego Wezwania. Być może nie jesteście skłonni z radością Mnie powitać w waszym codziennym życiu; ale kiedy raz poczujecie Moją Miłość, nic więcej nie będzie dla was się liczyć. Czas Drugiego Przyjścia jest bliski. To wydarzenie — w czasie gdy przychodzę, aby przynieść Pokój, zapowiadając początek Nowego Raju — przepełni was radością, jakiej nie przeżyliście nigdy wcześniej. Przyniosę wam życie, o jakim wam się nie śniło — życie, które będzie dla was wszystkim, za czym tęsknicie, gdy tylko przelotnie ogarniecie je swoim spojrzeniem.

Nie wolno wam się lękać Drugiego Przyjścia, bo będzie to najznamienitsza okazja do radości. Taka jest Moja Obietnica. Nigdy nie wolno wam się martwić lub mieć wrażenia, że życie jest skończone — że zostanie wam odebrany czas, który traktujecie z takim lekceważeniem — ponieważ życie dopiero wtedy się rozpocznie. A wtedy nie będzie już cierpienia, bólu, złości, nienawiści czy podziałów. Będzie kwitnąć tylko miłość, a wraz z nią pełne wspaniałości życie, gdzie będziecie współżyć w wielkiej jedności, miłości i pokoju z waszymi najbliższymi.

Przygotowuję świat na to wspaniałe wydarzenie, które zostało zapowiedziane proroctwami. Jednak aby się przygotować — gdy w mgnieniu oka świat zmieni się na dobre — musicie przyjść do Mnie. Aby otrzymać takie życie w Nowym Raju, gdzie otrzymacie swoje doskonałe ciało i duszę, musicie Mnie poprosić, abym oczyścił waszą duszę. Warunkiem, abym mógł tego dokonać, jest to, że musicie Mnie poprosić o przebaczenie waszych grzechów. A to jest proste. Ja wiem, że jesteście grzesznikami. Wy wiecie, że jesteście grzesznikami; lecz to nigdy nie może was ode Mnie oddzielić.

Jeżeli jesteście zmartwieni lub przestraszeni, to opowiedzcie Mi o waszych kłopotach, a Ja ukoję wasz ból. Zaufajcie Mi, a Ja otworzę wasze oczy na Prawdę o waszej chwalebnej przyszłości. Kiedy Ziemia zostanie odnowiona, a Drugie Przyjście zapowiedziane, Ja będę czekał, aby was powitać. Zawsze będę was kochał, gdyż to za was oddałem Moje Ciało, kiedy pozwoliłem im, aby Mnie ukrzyżowali. Ponieważ Ja tak bardzo was kocham, to nic nie powinno stać na przeszkodzie, abyście Mnie wezwali już dzisiaj.

Czekam na wasze wezwanie.

Wasz Jezus