Wyjawiam tajemnice zawarte w Księdze Objawienia, a one nie będą należały do przyjemnych

wtorek, 23 lipca 2013, godz. 15.30

Moja wielce umiłowana córko, próby, którym będziesz musiała stawić czoła, są spowodowane tym, że Ja wyjawiam tajemnice zawarte w Księdze Objawienia, a one nie będą należały do przyjemnych. Prawda dla wielu może być tak przykra i niepokojąca. Prawda spowoduje łzy rozpaczy, łzy smutku oraz wielką udrękę.

Z drugiej strony — kłamstwa potrafią ukołysać was w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa. Nawet jeżeli kłamstwa, które są wam przedstawiane, budzą niepokój w waszych sercach, to ozdobione językiem miłości oraz szlachetnymi gestami  —  są one dla człowieka o wiele łatwiejsze do przełknięcia niż Prawda.

Kiedy ludzie od kogoś się dowiadują, że śmiertelnie się zarazili, to mają oni dwa wyjścia. Mogą oni zaakceptować Prawdę, przygotować swoje dusze i pozostający im do dyspozycji czas spędzać w bliskim otoczeniu swoich rodzin, szukając u Mnie Przebaczenia — i tak oczekiwać na ten dzień. Jeżeli to uczynią, chociaż może wydać się to przerażające, to jednak — ponieważ zaakceptowali oni Prawdę — znajdą prawdziwy pokój w swoich duszach. Dusze te nie mają się czego z Mojej strony obawiać. Jeżeli zaś, z drugiej strony, odrzucą one Prawdę i uwierzą w eliksiry o magicznej mocy oraz fałszywych bożków, sądząc, że mogą ich użyć, aby siebie wyleczyć, to będą oni bardzo rozczarowani. Dusze te, zaślepione tak zwanym myśleniem pozytywnym, wierzą, że jeżeli uda się im samym dopiąć celu i poczuć się lepiej, to wszystko będzie dobrze. To, czego one nie rozumieją, to to, że — jeżeli życzą sobie one zostać uzdrowione — muszą wezwać Mnie, Jezusa. Ja odpowiem na ich modlitwy, ale tylko wtedy, kiedy ich prośba służy dobru ich dusz. Dusze, które odmówią akceptacji Prawdy na temat swojej choroby i które nie zwrócą się do Mnie, będą zgubione. Zmarnowały one bowiem czas przyznany im na ziemi, aby wszystko doprowadzić do ładu.

Tak samo rzecz ma się z Moim obecnie przekazywanym wam Słowem. Dałem światu Prawdę podczas Mojego pobytu na ziemi i zostałem odrzucony. Wielu podążyło za Mną, ale Prawda, przekazana im w tamtym, czasie teraz zostanie zakwestionowana przez wrogów Boga, i Moi naśladowcy padną ofiarą tego oszustwa. Wkrótce odrzucą oni Prawdę i nie będą w stanie przyjąć Ostrzeżenia, jakiego w tym czasie udzielam światu.

Wzywam was teraz nie po to, aby objawić wam nowe Nauczanie, gdyż to jest niepotrzebne, bo Prawda została wam przekazana; lecz teraz interweniuję, aby wam o Prawdzie przypomnieć. Przychodzę także, aby was ostrzec o okropnych okrucieństwach, które zostaną wam wyrządzone z powodu waszej miłości do Mnie.

Nie odwracajcie się do Mnie, Jezusa Chrystusa, plecami, podczas gdy próbuję do was dotrzeć w tym czasie tylko dlatego, aby was wziąć pod ochronę. Nie chcę was zrazić, ale będę nadal wam przypominał o Prawdzie, raz po raz.Kiedy zauważycie, że wasza dusza uległa ekscytacji — w następstwie nowych rozporządzeń, zaprezentowanych przez tych, którzy twierdzą, że pochodzą ode Mnie — to musicie Mnie wezwać poprzez tę Krucjatę Modlitwy:

Krucjata Modlitwy (116) Wybaw mnie ze zła kłamstw

Drogi Jezu, pomóż mi.
Tonę we łzach smutku.
Moje serce jest zdezorientowane.
Nie wiem, komu mam ufać.
Proszę, napełnij mnie Swoim Świętym Duchem,
tak abym mógł wybrać właściwą ścieżkę do Twojego Królestwa.
Dopomóż mi, drogi Jezu, abym zawsze pozostawał wierny Twojemu Słowu,
przekazanemu światu przez Piotra,
i nigdy nie odszedł od tego, czego nas  nauczyłeś,
i abym nigdy nie przeczył Twojej śmierci na Krzyżu.
Jezu, Ty jesteś Drogą.
Ukaż mi tę Drogę.
Trzymaj mnie mocno
i ponieś mnie w tej Twojej wędrówce Wielkiego Miłosierdzia.
Amen.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.