Zło na świecie osiągnęło pułap nienotowany od dni Noego

czwartek, 1 sierpnia 2013, godz. 15.00

Moja wielce umiłowana córko, jakże Ja tęsknię za tym, aby was wszystkich, Moich drogich wyznawców, objąć i zabrać do Mojego Schronienia, gdzie panuje pokój i bezpieczeństwo. Jakże Ja pragnę, aby móc was przygarnąć i ukryć przed tym złem, jakie jest planowane ku zgubie wszystkich Chrześcijan.

Zło na świecie osiągnęło pułap nienotowany od dni Noego i jest on jak niewidzialna sieć, która spowija Ziemię. Pułap ten jest tak śmiercionośny, że tylko  bardzo nieliczni naprawdę pojmują, o jaki poziom wyrafinowania tu się rozchodzi. Ale, ostrzegam was, kiedy ten plan — którego szczegóły zostaną odsłonięte przed światem przez tych, którzy twierdzą, że reprezentują Moje Kościoły na ziemi — zostanie wam przedstawiony, to będzie się od was oczekiwać, że go zaakceptujecie. Następnie będzie się od was wymagać, abyście ten plan jakoś przełknęli, i w tym zakresie nie będziecie mieć żadnego wyboru. To, o co zostaniecie poproszeni — poza tymi wszystkimi matactwami — to będzie wyparcie się Mnie, Jezusa Chrystusa.

Ostrzegam świat: Gdy próbuje on pozbyć się Mojej Boskości — wy i wszyscy ci, którzy są zaangażowani w ten diabelski spisek, zostaniecie oznaczeni jako wrogowie Boga. Kiedy stajecie po stronie bluźnierczych praw, jesteście winni grzechu przeciwko Bogu.

Będę nadal was ostrzegał, abyście otworzyli oczy na Prawdę, ale Ja nie mogę was zmusić, abyście pozostali Mi wierni. Nie  mogę was zmusić, abyście Mnie kochali. Wasza wolna wola należy do was, ale jeżeli zawrócicie i poprosicie Mnie, abym wami pokierował, to Ja otworzę wasze oczy na Prawdę. A gdy Prawdę zaakceptujecie — wtedy was ocalę.

Moi biedni wyznawcy, wiedzcie, że kiedy świat zwróci się przeciwko Bogu, to Wszechpotężna Moc Mojego Ojca wkroczy i zniszczy Jego wrogów jednego po drugim.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.