Chociaż wywołają one trwogę, to są one niczym w porównaniu z Wielką Karą w przyszłości

czwartek, 25 lipca 2013, godz. 20.40

Moja wielce umiłowana córko, Dłoń Mojego Ojca interweniuje teraz w świecie, karząc człowieka za grzech. Grzech rozprzestrzenia się na świecie, ponieważ człowiek już nie odróżnia dobra od zła. Nie możecie już uciec od Gniewu Mojego Ojca, skoro wasze kraje oklaskują nikczemne grzechy, zawarte w ich prawodawstwie.

Cały świat stanie się świadkiem tych kar — i to szybko. Chociaż wywołają one trwogę, to są niczym w porównaniu z Wielką Karą w przyszłości. Człowiek jest uparty. Odmawia on przyjęcia pomocy, kiedy jest mu ona jest ofiarowywana przez Boga. Ludzkość zdecydowała się odrzucić Boga, a każdy z was zaznał cierpienia z powodu obecnych pośród was pogan.

Moje Wołanie z Nieba służy w pierwszym rzędzie temu, aby ocalić wszystkie dusze, ale także temu, aby złagodzić kary, mające spaść na rasę ludzką. O, jak wielkie jest Moje Miłosierdzie. O, jak wielka jest Moja Cierpliwość, ale ci, którzy odrzucają Moje Nauczanie i którzy zamykają się na działanie Mojego Ojca, ich Stworzyciela, rychło poznają tego konsekwencje.

Wzywam wszystkie religie i błagam was, abyście — niezależnie od tego, czy akceptujecie te Orędzia czy nie — modlili się o łaskę. Modlitwy są potrzebne, aby złagodzić katastrofy, które już się rozpoczęły. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o wasze życie i o zbawienie waszych dusz.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.