Ci niewinni, którzy ślepo podążają za bestią i fałszywym prorokiem i znajdą się w potrzasku barbarzyńskiej uwięzi

niedziela, 28 lipca 2013, godz. 21.40

Moja wielce umiłowana córko, nigdy nie wolno ci wątpić w Moje Słowo. Musisz, jeżeli ufasz Mi prawdziwie, czynić to, czego Ja od ciebie oczekuję, tak abym mógł w tym czasie oświecić świat oraz przygotować go na Nowy Początek.

Wiele z tego, co dzieje się w Moim Kościele, zostało przepowiedziane, ale musicie zaakceptować, że Mój Ojciec nie bez powodu dopuszcza do tych obrzydliwości. To jest ostateczny koniec rządów szatana. Wzbudził on bestię w swoim imieniu, a antychryst jest duchem samego szatana. On i jego naśladowcy otrzymali bardzo niewiele czasu w tej wielkiej bitwie o dusze.

Zemsta szatana polega na tym, aby ukraść tak wiele dusz, jak tylko jest on w stanie, zanim nie zostanie zakuty w łańcuchy i wrzucony do czeluści. Ci z jego kohorty, którzy czczą węża, wykonują jego polecenia tylko dlatego, że obiecuje on im władzę, która będzie do nich należała, jeżeli mu pomogą doprowadzić do końca jego diabelski plan. O, jakże te biedne dusze będą przez wieczność cierpieć i z jakim krzykiem będą wzywać Mojego Miłosierdzia, kiedy jasno sobie zdadzą sobie sprawę, jaki straszliwy los ich czeka.

Ci niewinni, którzy ślepo podążają za bestią i fałszywym prorokiem i znajdą się w potrzasku barbarzyńskiej uwięzi, z której nie będą mieli jak się wydostać — oni rozpaczliwie potrzebują waszej pomocy. Musicie się żarliwie modlić za ich dusze, aby zostały uwolnione i z powrotem Mi zwrócone. Na początku świat na zewnątrz nie dostrzeże powodów do zaniepokojenia. Wojny na Bliskim Wschodzie i następujący po nich pokój, który zostanie przywitany oklaskami.

Mąż pokoju otrzyma wiele odznaczeń jako wyraz uznania dla swojej humanitarnej działalności. Fałszywy prorok będzie postrzegany jako jednoczący kościoły świata i będzie on przy każdej okazji demonstrował wszystkie te cechy, które wam kojarzą się z kimś świętym.

Wszystko będzie dobrze, dopóki tych dwoje nie zmieni kursu o 180 procent i nie obali siłą wszystkich tych, którzy sprzeciwiają się ich planowi kontroli świata. Usidlą oni Mój Kościół na ziemi w gnieździe bestii, dopóki ciemność nie pokryje ziemi.
Wszyscy będą odczuwać niepokój. Wszyscy będziecie odczuwać zło, jako że szatan poprzez antychrysta będzie wszystko kontrolował. Ale właśnie wówczas, kiedy wszystko będzie się wydawać beznadziejne, Ja zstąpię, dzięki Mojemu Wielkiemu Miłosierdziu, aby przygarnąć was wszystkich i udowodnić światu, jaka jest Prawda.

Tak wielkie jest Moje Miłosierdzie, że rozświetlę najciemniejsze dusze, a one przybędą do Mnie z ulgą w swoich sercach. Na tym etapie w ich duszach, przez Moc Ducha Świętego, zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości. Wkrótce potem, gdy Boże dzieci poznają Prawdę, zagrzmi Ostatnia Trąba i ziemia zostanie odnowiona. Wszelkie zło zniknie. Słońce napełni was Wspaniałym Światłem i Nowy Raj zostanie przekazany z wielką miłością, jako najwspanialszy dar, jaki kiedykolwiek moglibyście sobie wyobrazić, każdemu i każdej z was z osobna.

Wszystko, co potrzebujecie zrobić, to zaufać Prawdzie, którą objawiam — abyście mogli uniknąć sideł, które zostaną zastawione, aby ukraść wasze dusze. Ci z was, którzy widzą, którzy Mi ufają, którzy Mnie wzywają — dopomogą Mi zbawić tych, którzy wprawdzie widzą, ale którzy odmawiają ujrzenia Prawdy.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.