Matka Zbawienia: Musicie zachować wasze tradycyjne Krzyże, gdyż wkrótce one zanikną

poniedziałek, 29 lipca 2013, godz. 19.05

Moje dzieci, nigdy nie zapominajcie, że to Ja zmiażdżę bestię — dzięki Mocy Bożej i Łasce Mojego Syna; a kiedy wszystko wydawać się będzie pozbawione wszelkiej nadziei — diabeł nagle utraci władzę.

Mój Welon Ochrony okrywa tych wszystkich, którzy w tych trudnych czasach wzywają Mojej pomocy. Pamiętajcie, że gdy zagubił Mi się Mój Syn, kiedy miał On dwanaście lat, to odnalazłam Go w Świątyni. Módlcie się, Moje dzieci, i idźcie teraz do waszych kościołów, aby złożyć ofiary potrzebne, by prosić o wytrwanie podczas tej okropnej walki o dusze.

Mój Syn tak bardzo cierpiał w czasie Swojej śmierci na Krzyżu, lecz był to tylko jeden ciężar. Największe cierpienie znosi On dzisiaj — za tych, którzy są już dla Niego straceni. A teraz, kiedy zły duch dąży do tego, aby odebrać Mu tych wszystkich, którzy Go kochają, Jego ból przeszywa Go jak miecz, rozcinający Go wpół.

Dusze ofiarne będą teraz przechodzić przez największe cierpienia, jako że przybiera na sile prześladowanie przeciwko Bożym dzieciom. Zostaliście ocaleni przez Krzyż Mojego Syna. Dzięki Jego Krzyżowi będziecie przezwyciężać zło, i Jego Krzyż, o ile jest poświęcony, będzie was chronił. Ale jeżeli ten Krzyż się zmieni i będzie wydawał się mieć inny wygląd, jest on szydzeniem sobie ze śmierci Mojego Syna, która ma na celu zbawienie grzeszników. Musicie zachować wasze tradycyjne Krzyże, gdyż wkrótce one zanikną.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.