Moje Proroctwa, które objawiają nadejście antychrysta, wkrótce się wypełnią

niedziela, 4 sierpnia 2013, godz 23.16

Moja wielce umiłowana córko, Moje Proroctwa, które objawiają nadejście antychrysta, wkrótce się wypełnią.

Dla was wszystkich nadszedł dzień, kiedy musicie przygotować wasze domy i wasze modlitwy, i wy wszyscy, którzy za Mną podążacie, musicie być gotowi ponieść ofiary, aby przyjść Mi z pomocą — celem otwarcia wszędzie na świecie oczu Bożych dzieci na zło, które wywróci świat do góry nogami.

Tak jak pogardza się prawdziwym prorokiem oraz traktuje się go jak utrapienie, tak i wy, Moi drodzy wyznawcy, będziecie postrzegani jako zawalidrogi, kiedy będziecie ujawniać Prawdę. Spodziewajcie się kpin, drwin i wzgardy na każdym kroku. Ludzie, którzy was otaczają, będą was szykanować, krytykować i szukać w was winy nawet wówczas, gdy w ogóle nie będziecie z nimi rozmawiać na temat Mojego Słowa.

Każdy upadły anioł i demon, który w tym czasie penetruje ziemię, będzie, za przyczyną słabych dusz, natychmiast przyciągany do was — po to, aby zniechęcić was do tego Dzieła.

Przyjmijcie te utrudnienia w Moim Imieniu, bo gdy tak uczynicie, to oddacie wielką chwałę Bogu, a ponadto jest to jeden z najwspanialszych darów, jaki możecie Mi ofiarować. Ja wykorzystam te wasze perypetie, aby pokonać szatana, domagając się dusz, których przeznaczeniem jest przynależeć do niego.

Tylko nieliczni pojmują Boskie Prawa Niebios oraz znaczenie Krzyża w waszym życiu. Pewnego dnia wszystkie Boże dzieci zrozumieją, dlaczego muszą przejść przez te okrutne przeżycia. Nie ustawajcie w waszej misji rozprzestrzeniania Prawdy, nie zwracajcie uwagi na nienawiść, której będziecie doznawać, i nie przyjmujcie wskazówek od tych, którzy się Mnie zaparli — ale to nigdy.

Wasz marsz w kierunku Nowego Raju będzie trudny. Ale nawet jako mała armia możecie udaremnić kary, które zostaną światu narzucone przez antychrysta. Waszym zadaniem jest ostrzeżenie innych przed niebezpieczeństwem zaakceptowania praw szatana na miejsce Praw Bożych.

Wyłącznie za Przyzwoleniem Mojego Ojca mogę zabrać ze Sobą tych wszystkich, których imiona są zapisane w Księdze Życia*, ale którzy utracą swoją lojalność na rzecz fałszywego proroka, oraz którzy potulnie zaakceptują antychrysta, ulegając jego pociągającym wystąpieniom.

Wasz Jezus

* Księga Apokalipsy  13,8;  17,8; 20,15; 21,27

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.