Jeżeli będziecie bronić Mojego Słowa — zostaniecie uznani za bezdusznych, nieżyczliwych i pozbawionych współczucia dla niewierzących w Boga

poniedziałek, 5 sierpnia 2013, godz.18.33

Moja wielce umiłowana córko, jakie łzy smutku Mnie zalewają, kiedy widzę straszliwy rozłam, jaki zarysowuje się w Moim Kościele na Ziemi. Gorycz Mojej Agonii jest jednak łagodzona przez tych, którzy prawdziwie Mnie kochają i którzy czują się dotknięci tym, w jaki sposób Moje Ciało jest traktowane.

Nigdy nie wolno wam odnosić wrażenia, że powinniście zaakceptować jakiegokolwiek czyny, działania czy słowa, które są skierowane przeciwko Mnie. Jeżeli czujecie się nieswojo na skutek tego, czego doświadczacie w Moim Kościele ze strony tych, którzy przysięgają, że są ze Mną zjednoczeni — podczas gdy bezczeszczą Moje Ciało — musicie wtedy pójść za głosem swojego serca. Jestem z wami w każdej sekundzie tego upadku wiary, a tym, którzy nadal będą Mnie wzywać, otworzę oczy na Prawdę, dzięki czemu pozostaniecie Mi wierni.

Ten czas jest teraz już tuż tuż. Drzwi Mojego Kościoła zostaną wkrótce zamknięte dla tych, którzy będą nalegać, aby pozostać wiernym tradycyjnym praktykom Chrześcijaństwa. Te drzwi zostaną wam zatrzaśnięte wprost przed nosem, kiedy będziecie o Mnie świadczyć. Wasza wiara zostanie wykpiona w najbardziej przebiegły sposób, skutkiem czego — jeżeli będziecie bronić Mojego Słowa — zostaniecie uznani za bezdusznych, nieżyczliwych i pozbawionaych współczucia dla tych niewierzących w Boga.

Będziecie karceni — jeżeli jesteście Moimi wyświęconymi sługami — i nakażą się wam tłumaczyć z waszej wierności dla Mnie. Zgromadźcie się teraz, wy wszyscy! Żądam od was, abyście się Mnie nie wyrzekali! Będę was chronił, tak abyście mogli Mi służyć. Pomogę wam w dźwiganiu waszego brzemienia. Wszystkie Łaski Niebios zostaną na was wylane.

Ostrzeżenie dla Kapłanów:

Wytnę w pień wszystkich tych, którzy podążą za fałszywym kościołem — kościołem bestii — kiedy zostanie on wam zaprezentowany. Jeżeli pójdziecie za tym nowym kościołem — sprzedacie bestii wasze dusze. Zamiast zbawiać dusze w Moje Imię, obciążycie się odpowiedzialnością za wydanie ich na pastwę wieczystego Piekła.

Ja wam obecnie mówię Prawdę, tak że macie wystarczającą ilość czasu, aby przygotować się na ten dzień, choć nie jest on odległy.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.