Wiedzcie, że ból odrzucenia będzie dokładnie taki sam, jaki Ja i Moi apostołowie musieli wycierpieć podczas Mojego Pobytu na Ziemi

sobota, 10 sierpnia 2013, godz. 12.49

Moja wielce umiłowana córko, ani jeden żyjący wśród was człowiek nie posiada tak czystej duszy, aby mógł osądzać innych w Moje Imię. Ale wiedzcie, że ci z was, którzy są Mi wierni i którzy podążają za Moimi Naukami, będą musieli znieść wiele bólu, gdy staną się świadkami największej ohydy obrzydliwości, która nadejdzie na świat.

W imię sprawiedliwości społecznej i współczucia ze strony społeczeństwa fałszywy prorok zaprezentuje coś, co w oczach świata będzie ewangelizacją i tworzeniem nowoczesnego kościoła. Ów kościół będzie postrzegany jako docierający do wszystkich grzeszników i obejmujący tych grzeszników, których grzechy są dla Mnie nie do przyjęcia.

Na was, Moi umiłowani wyznawcy, będzie się patrzyło jak na heretycką sektę, ponieważ będziecie nadal głosić Prawdę. Wszystkie wasze usiłowania pozostania Mi wiernym będą przedmiotem zagorzałych ataków. Staniecie się banitami i zostaniecie zaliczeni do prawicowych dysydentów. Każda próba zachowania tradycji Świętych Obrzędów zostanie zignorowana.

Zakres władzy tych, którzy wprowadzą w błąd Moje kościoły, nie powinien być niedoceniany, jako że miliony wyświęconych sług przyjmie tę nową, fałszywą doktrynę. Będą oni – błędnie – wierzyć, że ta nowa doktryna jest formą ewangelizacji. Ich zaangażowanie jako skwapliwych sług na rzecz tej obrzydliwości przysporzy wielu trudności tym chrześcijanom, którzy znają Prawdę. Głosy tych ostatnich będą jak szepty we wrzawie wywoływanej przez tych, którzy staną się niewolnikami kłamstw – w Moje Imię.

Wiedzcie, że ból odrzucenia będzie dokładnie taki sam, jaki Ja i Moi apostołowie musieli wycierpieć podczas Mojego Pobytu na Ziemi. Kapłani tamtego czasu, którzy twierdzili, że miłują Boga, nie zawahali się uciszyć głosów Moich apostołów, którzy przynieśli im nowinę o tym, Kim Ja jestem. Obecnie ogłaszam Moje Drugie Przyjście, ale dla Moich proroków i Moich uczniów będzie wstrząsające, kiedy ich głosy zostaną odrzucone i zostaną oskarżeni o bluźnierstwo.

Podczas gdy Moi wyznawcy będą się rozprzestrzeniać i rozrastać, towarzyszyć im będzie ubóstwo, a w czasie ich wspinaczki na Wzgórze Kalwarii – będą nadzy i niczego poza wiarą nie będą posiadali. Podtrzymają oni przy życiu w Moim Kościele – w Moim Prawdziwym Kościele – Płomień Mojego Światła, nigdy nie odejdą od Prawdy i poniosą na swych plecach ciężki krzyż. A jest to krzyż zbawienia, gdyż na swoich słabych, znużonych plecach poniosą grzechy tych, którzy Mnie opuścili. Ich los będzie ciężki. Z powodu ich miłości do Mnie będą cierpieć za innych, aby ocalić ich godne pożałowania dusze.

 Te zaś dusze nie zasłużyły sobie na zbawienie. Zostaną one zbawione jedynie dlatego, że to Ja dokonam wyboru, aby je ocalić. Będą one Mnie znieważały, spowodują straszliwe cierpienie Moich wiernych wyznawców i będą zadręczać Moją Resztę Armii. A jednak ocalę je dzięki wierze tych z Mojej Reszty Armii.

Wy, ci pozostali ludzie, którzy sprzedaliście swoje dusze bestii, wiedzcie że: Możecie nie wierzyć w piekło, ale Ja wam objawię, jakie cierpienie ono wam przyniesie. Dzień, w którym wam ukażę skalę natężenia piekielnych tortur, przerazi was i wielu z was będzie krzyczeć o Moje Miłosierdzie. A Ja was ocalę, jeżeli poprosicie Mnie, abym wam wybaczył. Uczynię to w Dniu Wielkiego Ostrzeżenia. Ci z was, którzy doświadczą piekielnych ogni, ale którzy mimo tego nie zwrócą się do Mnie – otóż wy nie przeżyjecie Ostrzeżenia, a chwila, w której Mnie odrzucicie, będzie waszą chwilą ostatnią.

Zaś wy wszyscy, którzy pozostaniecie wierni Mnie i Mojemu Słowu, chociaż będziecie cierpieć – to przyszłość leżąca przed wami jest pełna wspaniałej chwały.

Ci, którzy nie potraktują na poważnie Mojego Ostrzeżenia lub nie dadzą wiary Prawdzie, znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie.

Ci z was, którzy będą oddawać cześć bestii i którzy podążą za fałszywym prorokiem, tropem nowej, światowej religii, zostaną żywcem wrzuceni w palące ognie piekła, razem z tymi dwoma.

Prawda jest gorzka w smaku, ale jeżeli Ją przyjmiecie, to przyniesie wam to Życie Wieczne – gdzie będziecie, wraz z waszymi bliskimi, zaznawać radości Mojego Królestwa na wieczność. Nie odcinajcie się od tej pępowiny do Życia Wiecznego, ponieważ przyniesie wam to przerażającą mękę i nigdy nie zaznacie ulgi.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.