Powodzie staną się powszechne i sami rozpoznacie, które części świata w największym stopniu gniewają Mojego Ojca

poniedziałek, 12 sierpnia 2013, godz. 3.00

Moja wielce umiłowana córko, Moi wyznawcy, łącznie z tymi, którzy nic nie wiedzą o tych Orędziach, zostaną w tym czasie wszędzie, jeżeli będą Mnie poszukiwać, przyciągnięci do Moich kościołów. Za przyczyną Mojego Daru Ducha Świętego zostaną porwani do Schronienia Mojego Serca. Wyczują oni bowiem, że świat ogarnia niepokój i będą wiedzieć, że potrzebują Mojej pomocy, aby pozostać przy Moim Nauczaniu.

Wielu wyczuje wiszące w powietrzu zmiany – podczas gdy wrogowie Boga zaczną głosić swoje przepełnione nienawiścią plany oszukania świata, gdy ich działalność, mająca na celu uniewinnienie grzechu we wszelkich jego przejawach, stanie się widoczna. Świat zostanie ogarnięty powodzią cierpienia, a wielu będzie zaszokowanych, ponieważ wszędzie będą dostrzegać, na jaką skalę usiłuje się wynosić na piedestały grzech we wszystkich jego formach.

Grzechom ciała będzie się przyklaskiwać. Próżność i obsesyjna miłość siebie samego stanie się widoczna na całym świecie. Obsesja na swoim własnym punkcie będzie się wydawać, jak nigdy przedtem, istotną cechą charakteru. Ci, którzy nie będą poszukiwać tego rodzaju przyjemności, zostaną odrzuceni i da się im odczuć, że są autsajderami. Będzie się wielbić grzechy diabła, a kiedy człowiek zostanie wessany w to szaleństwo – przez świat przejdzie fala oburzenia, gdy Mój Ojciec zrówna z ziemią wiele regionów w wielu krajach. Powodzie staną się powszechne i sami rozpoznacie, które części świata w największym stopniu gniewają Mojego Ojca, kiedy woda, ze wzburzeniem, będzie zalewać poszczególne narody.

Wszystkie nikczemne narody doświadczą z pierwszej ręki, w jaki sposób grzechy ciała zostaną ukarane. Mój Ojciec powstrzyma diabła, aby nie mógł panować nad tymi duszami, które są winne tego grzechu – żeby im uniemożliwić zarażanie innych. Oni zostaną powstrzymani. Nie będą już mieli zezwolenia, by swoją zarazę rozsiewać wśród innych. To zło spotka się z odpowiedzią i obecnie, z Ręki Boga, ta Boska Interwencja da wszędzie o sobie znać.

Módlcie się o Miłosierdzie, wy wszyscy, którzy możecie zostać wciągnięci w te kary. Będę chronił tych, którzy się do Mnie o to zwrócą.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.