Wkrótce wykorzystają oni kościoły do uprawiania handlu i aby czerpać zyski

wtorek, 13 sierpnia 2013, 15.00

Moja wielce umiłowana córko, jak wielkie udręczenie dotknie katolików i chrześcijan na całym świecie, kiedy ujrzą, jak ich kościoły i miejsca kultu są zamieniane w domy rozrywki!

W kościołach będzie odbywać się wiele imprez, których istotą będzie wprawdzie oddawanie Mi czci, ale które będą obrazą dla Mojego Imienia. Wkrótce bowiem wykorzystają oni kościoły do uprawiania handlu i aby czerpać zyski. Wszystko to uderzy w tych, którzy Mnie kochają, a oni będą płakać w wielkim bólu. Jakże dusze te będą cierpieć, podczas gdy będą musiały borykać się z takimi bluźnierstwami. Narzuci się im herezje — i będzie to oznaczać, że podczas wielu obrażających Boga obrządków i ceremonii na dusze te nie będzie się brało poprawki. Miejsce będą miały przyśpiewki, śmiechy, głośne rozmowy i cytowanie opowiadań, które ze Mną nie będą miały nic wspólnego. Niemniej wszystkie te ohydne czyny będą popełniane w Moich Kościołach i przed Moim Obliczem.

Moja córko, zapamiętaj sobie Moją obietnicę: Udam się na koniec świata, aby ocalić każdego poszczególnego grzesznika. Ale dusze staną się tak skażone, że bez względu na to, co Ja dla nich czynię, nie przyjmą one nigdy Mojego Miłosierdzia, nawet w momencie śmierci, chociaż będą wiedzieć, że oczekuje je piekło.

Dlatego też musisz zaakceptować, że dla Mnie dusze zostaną utracone, ponieważ ich zło jest tak głęboko w ich duszach zakorzenione, że żadna interwencja nie oddzieli ich od bestii.

Oto co muszę wam powiedzieć: Nie zezwalajcie tym, którzy są skażeni przez diabła, aby was Mnie odebrali za pomocą swoich kłamstw. Kiedy akceptujecie kłamstwa, podyktowane wam przez tych, którzy nie oddają Mi czci, to osłabiacie waszą wiarę — nawet jeżeli jest to jedno jedyne kłamstwo, dotyczące tylko jednego jedynego aspektu Mojego Nauczania. Jeżeli ulegniecie choćby jednemu ich wymogowi, mającemu za cel, abyście zmienili sposób rozumienia tego, co wam powiedziałem, to będzie to oznaczać, że zezwalacie diabłu na uzyskanie nad wami więcej władzy, co umożliwia mu kuszenie was z większą siłą, aby was ode Mnie odwrócić.

Miejcie zatkane uszy, kiedy z gęby bestii będą się wylewały bluźnierstwa. Nie przyjmujcie absolutnie niczego, co byłoby zdradą Moich Sakramentów i Mojego Nauczania. Odwróćcie się w drugą stronę i naśladujcie tylko Mnie, ponieważ, gdy te rzeczy przeminą, będzie tylko jedna droga, którą będziecie mogli pójść. Będzie to Moja Droga – Droga Prawdy. Prawdę można zaakceptować jedynie jako całość. Pół-prawda oznacza, że prawda stała się kłamstwem.

Wasz Jezus