Muszą zabezpieczyć Mszały, szaty liturgiczne, Świętą Biblię i Święte Krzyże. To wszystko zostanie podmienione

sobota, 17 sierpnia 2013, godz. 11.50

Moja wielce umiłowana córko, wielu z tych, którzy pobłogosławieni są mocną wiarą i miłością do Mnie, Jezusa Chrystusa, wreszcie zaczyna rozpoznawać Mój Głos – mówiącego do świata poprzez te Orędzia.

Ci, którzy spędzają swoje życie, służąc niewolniczo wężowi, także wiedzą, że to Ja Jestem Tym, który mówię. Tak więc rozpoczyna się bitwa o spełnienie się Mojej Świętej Woli, gdzie wrogami Boga są ci, którzy pragną Mnie pokonać.

Ci, którzy planują narzucenie ludzkości cierpienia – jako części przymierza z bestią – będą na tyle ostrożni, aby nie zostać przyuważonym na publicznym potępianiu tych Orędzi, gdyż robiąc to, przysporzyliby im wiarygodności. W zamian za to nienawiść do Mnie będą propagować innymi drogami, poczynając od niszczenia wiary tych będących wewnątrz Mojego Kościoła. Zwrócą oni serca tych, którzy Mnie kochają, przeciwko swoim chrześcijańskim współziomkom. Przygarną oni raczej pogan, czarownice New Age i wielbicieli bestii, niż tych chrześcijan, którzy przeciwstawią się ohydnym pogańskim rytuałom, które będą odprawiane w kościołach katolickich, a wkrótce także w innych kościołach chrześcijańskich.

Wydarzenia te dopiero nadejdą. Proszę, nie myślcie, że aktualnie Msze Święte już uległy zmianie, ale to nie potrwa długo, a one się zmienią. Kiedy to nastąpi, musicie się od tego odwrócić i Mnie bronić.

Przez złowrogą Masonerię w Moim Kościele na Ziemi zostało na przestrzeni ostatnich kilku lat zaplanowanych wiele zmian. Obecnie ich plany – znane już najwyższym hierarchom Kościoła – są gotowe, aby podać je do wiadomości. Zostaną one ujawnione wraz z zapowiedzią, że Kościół Katolicki zostaje poddany modernizacji, tak aby nabrał on rangi w dzisiejszym, nowym, otwarcie myślącym i liberalnym społeczeństwie. Stwierdzi się, że pozostawi on za sobą przeszłość, a następnie się powie, że jego dewizą stanie się objęcie wszystkich wyznań, aby pokazać, że nie ma on klapek na oczach. Zapowiedź ta spotka się na całym świecie z gorącym przyjęciem, a media zamieszczą tę wspaniałą wiadomość na pierwszych stronach, podczas gdy w przeszłości patrzyły one na Kościół Katolicki z niesmakiem.

Nasienie szatana zostanie rzucone i nowe ceremonie, w których struktura Mszy Świętej zostanie tak zmieniona, że będzie ona odprawiania w odwróconej kolejności, i gdzie wszystkie właściwe sformułowania, opisujące Moje Męczeństwo, zostaną zastąpione nonsensem – pustymi słowami – pustymi naczyniami – pustymi Tabernakulami. Wszystkie Moje Krzyże zostaną zastąpione tajemniczymi symbolami okultystycznymi.

Oto spustoszenie, o którym mówił prorok Daniel.* Jest to koniec Mojej Świętej Eucharystii i w wielu miejscach koniec takiej Mszy, jaką znacie. Ale Moi umiłowani, lojalni słudzy przygotują wyrób Świętych Hostii. Muszą zabezpieczyć Mszały, szaty liturgiczne, Świętą Biblię i Święte Krzyże. To wszystko zostanie podmienione.

Musicie się szybko zgromadzić i to zaplanować, gdyż niebawem nie zezwoli się wam odprawiać Mszy zgodnie z Moją Wolą.

Kiedy nadejdzie ten czas, Ja wami pokieruję, Moi wyświęceni słudzy. A wy – chrześcijanie, którzy wierzycie, że ta obrzydliwość spotka jedynie Kościół Katolicki – wiedzcie, że będzie ona przenikać do wszystkich kościołów chrześcijańskich aż dotąd, dopóki nie pozbędą się one wszystkiego, co do Mnie i Moich symboli nawiązuje. Z czasem będziecie surowo karani za wzmiankowanie Mojego Imienia.

Będziecie zaszokowani, jak szybko ten pozornie niewinny, odnowiony, ale skażony Kościół stoczy się do poziomu złowrogiego kultu. Dołożą oni wszelkich starań, aby karać tych, którzy przeciwstawiać się będą tej pogańskiej, utworzonej przez człowieka, nowej światowej religii.

Chrześcijanie i żydzi staną głównym celem nienawiści i będą prześladowani z powodu swojej religii.

Nie ulegajcie trwodze. Wzywam was, przygotujcie się do walki o Moje Imię. Nigdy nie zapomnijcie, jak bardzo Jestem nadal nienawidzony. Wiedzcie, że jeżeli będziecie Mnie naśladować w nadchodzących czasach – wasz krzyż będzie o wiele cięższy niż krzyż tych, którzy przyszli przed wami.

Wasz Jezus

* Dn 9,26-27; 11,31; 12,11; oraz Mt 24,15-21 i Mk 13,14

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.