Matka Zbawienia: Moje dzieci – w tym smutnym czasie musicie wszędzie słuchać Mnie, waszej umiłowanej Matki

poniedziałek, 19 sierpnia 2013, godz. 18.28

Moje dzieci Moje dzieci – w tym smutnym czasie musicie wszędzie słuchać Mnie, waszej umiłowanej Matki. Wzywam zwłaszcza tych z was, którzy posiadają szczególne nabożeństwo dla Mnie, Matki Boga – bo to Ja was pocieszam w tym czasie odstępstwa. Musicie ochoczo przyjąć tę Interwencję z Nieba i Mojemu umiłowanemu Ojcu okazać wdzięczność za to, że z powodu Jego wielkiej Miłości został wam ofiarowany ten Dar.

Jeżeli przypuszczacie, że ta ponura fala pogaństwa, która wkrótce pochłonie Kościół Mojego Syna na całym świecie, jest poza granicami waszej wytrzymałości, to musicie Mnie prosić o Moje wstawiennictwo. Cokolwiek by się nie działo, musicie pozostać wierni Mojemu Synowi, mimo że zostanie podjęty każdy wysiłek, aby was oderwać – a wtedy wszystko będzie dobrze. Nigdy nie wolno wam ulegać poczuciu beznadziei, ponieważ wielka Chwała Mojego Syna i Wola Boża zostaną wkrótce objawione.

Bez względu na to, jak wielu w Kościele zostanie wprowadzonych w ciężki błąd, to Słowo Boże będzie się rozprzestrzeniać jak rozszalały pożar. Dwaj świadkowie Słowa Bożego – prawdziwy Chrześcijański Kościół i Dom Izraela – przetrzymają próbę czasu. Ogień Ducha Świętego będzie tryskał z ich ust.

Zostało objawione, że w czasie po ohydzie spustoszenia ci wierni Prawdzie powstaną i do nich będzie należeć Królestwo Boże. Kłamstwa zawsze wyjdą na jaw, chociaż na początku ci z was, którzy zostali napełnieni Darem Ducha Świętego, będą bardzo cierpieć, kiedy staniecie się świadkami straszliwego zbezczeszczenia w Kościołach Mojego Syna. Prawdę będzie widać i ci wszyscy, którzy początkowo zostali wprowadzeni w błąd, ostatecznie zrozumieją, jakie zło zostanie wam narzucone.

Podczas tej męczeńskiej wędrówki, w czasie której będziecie traktowani jak przestępcy, ponieważ upieracie się przy tym, aby pozostać wiernym prawdziwemu Słowu Bożemu – musicie ufać tylko Mojemu Synowi. Pamiętajcie, proszę, o Moim Synu i Jego Własnej Drodze na Kalwarię. Przyjmijcie ten krzyż z miłością i godnością, sprawiacie bowiem Mojemu Synowi wielką radość, kiedy niesiecie Jego brzemię. Dzięki waszemu poświęceniu i cierpieniu odkupi On najbardziej niegodne z dusz, a wtedy będzie On w stanie zjednoczyć wszystkie Boże dzieci.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.