Sprawię, że kolejne miliony usłyszą Moje Słowa

wtorek, 20 sierpnia 2013, godz. 19.20

Moja wielce umiłowana córko, Moja Miłość i Współczucie dla wszystkich grzeszników oznacza, że – poczynając od dzisiaj – udzielę wielkiego Miłosierdzia miliardom dusz. Otworzę im oczy na Moje Orędzia dla ludzkości. Sprawię, że kolejne miliony usłyszą Moje Słowa, tak abym mógł wziąć o wiele więcej zagubionych dusz do Nowego Raju. Wszystkie te dusze, które z powodu swojego uporu nigdy nie zaakceptowały tych Orędzi, teraz dostrzegą je jako to, czym one są – jako Akt Miłosierdzia z Mojej strony, umożliwiający Mi uratowanie ich dusz.

Kapłani, którzy potępili Moje Orędzia i ogłosili je za będące słowami diabła, uświadomią sobie do tego czasu swój straszliwy błąd, jaki popełnili, odmawiając duszom szansy słuchania Mojego Niebiańskiego Głosu.

Niewierzący, którzy szamotali się, nie mogąc znaleźć spokoju, obecnie zostaną przyciągnięci do Moich Orędzi i wkrótce będą u Mnie poszukiwać pocieszenia. Ja na nich czekam i gdy tylko zaczną iść w Moim kierunku, napełnię ich tęsknotą za Moją Miłością, tak iż staną się wobec Niej bezsilni i nie będą mogli Mnie zignorować.

Ci, którzy wierzą w Boga Ojca Wszechmogącego, ale którzy nie akceptują Mnie, Jego umiłowanego Syna, poczują się poruszeni wewnątrz swoich dusz. Będą wołać o Prawdę, kiedy zobaczą, jak nie do poznania zmieni się świat.

Z kolei ci, którzy Mnie kochają i którzy trwają w swojej wierze, ale którzy Mnie nie rozpoznają, kiedy Wzywam ich dusze, w ostateczności, kiedy tylko Moja Boska Obecność da im o sobie znać, zdadzą sobie sprawę z Jej istnienia. Przepoi Mnie radość, kiedy ci Moi wyznawcy pozwolą Mi się na tej ostatniej drodze poprowadzić we właściwy sposób.

Ofiarowuję światu te Dary, ponieważ wszystkich kocham. Oczekujcie tego szczególnego Daru z miłością i wdzięcznością.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.