Moje Drugie Przyjście nie może nastąpić, zanim skażenie grzechem nie zostanie wyeliminowane

środa, 21 sierpień 2013, godz. 18.05

Moja wielce umiłowana córko, obecnie rozpoczyna się odnowa i oczyszczenie Ziemi, gdyż zbliża się Mój Czas. Moje Drugie Przyjście nie może nastąpić, zanim skażenie grzechem nie zostanie wyeliminowane poprzez oczyszczenie, które na tej Ziemi jest konieczne.

Podczas gdy Ziemia będzie podlegać oczyszczeniu, dusze wszystkich wyznań zanurzone zostaną w odnawiającym duchu i wielu będzie przechodziło przez straszliwą duchową walkę. Nie będą oni rozumieli, przez co przechodzą, ale Ja – z powodu Mojego Miłosierdzia – do tego dopuszczę. Aby stać się godnym, żeby przede Mną stanąć, i aby otrzymać Życie Wieczne w Nowym Raju, dusze najpierw muszą zostać oczyszczone. Oczyszczenie to nastąpi na Ziemi dla tych, którzy przejdą przez prześladowania antychrysta, jak i dla tych, którzy (na własnej skórze) będą przeżywać przejście do Nowego Raju. W tym samym czasie Ziemia rozpocznie swoją własną odnowę i wszelkie zło zostanie krok po kroku wykorzenione.

Okażcie wdzięczność za to, że Mój Ojciec nie stracił Swojej Cierpliwości i nie kara Swoich dzieci według tego, jak ciężkie są ich grzechy. Bądźcie też wdzięczni, że On teraz po prostu od nich się nie odwróci i nie zabierze z daleka od tej Ziemi – której nieprawością się brzydzi – jedynie tych dusz, które Go prawdziwie kochają,

Ojciec Mój zadaje sobie ten trud, ponieważ Jego dzieci są Jego Stworzeniem i On nie pozwoli, aby zostały one uprowadzone przez szatana. Tak zazdrosnym był Lucyfer, że, kiedy Mój Ojciec stworzył człowieka na Swoje Własne Podobieństwo, poprzysiągł on sobie, że będzie walczył do ostatniego dnia, aby nakierować człowieka przeciwko swojemu Stworzeniu.

Mój Ojciec dokona interwencji – z Miłości – aby szatańską moc uczynić bezsilną. Każda próba wprowadzenia szatańskiej wersji Boga Trójjedynego, składającego się z fałszywego proroka, antychrysta i złego ducha, zostanie rozbita. Ta bitwa będzie przykra, nie-fair dla wielu dusz, które będą zbyt słabe, aby oswobodzić się z uchwytu szatana – ale zostanie ona wygrana przez Boga Wszechmogącego.

Wy – wy wszyscy – musicie zwrócić się do Mojego Ojca i Go błagać, aby ocalił wasze dusze i was uchronił, abyście nie podążyli za bestią – drogą zatracenia.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.