Czy ci z was, którzy teraz ze Mnie drwią – odrzucacie bowiem Moje Orędzia – czy wy rzeczywiście wierzycie, że Ja podzieliłbym Mój Kościół?

niedziela, 1 września 2013, godz. 17.05

Moja wielce umiłowana córko, wreszcie ofiarowałaś Mi dziękczynienie za tę bardzo trudną Misję. Ja wiem, jak wielki ból sprawia ci głoszenie Słowa Bożego – wywołuje to bowiem wiele gniewnych reakcji wśród tych, którzy wierzą, że są elitą.

Moja córko, wiedz o tym, że chociaż obdarzam cię łaskami, to będziesz zawsze kroczyć samotnie i skończysz na pustkowiu, tak samo jak prorocy przed tobą. Przyślę ci pewną pomoc, ale ty i tak przez cały czas pozostaniesz odizolowana. Lecz Ja, podczas gdy na ciebie będą polować wilki, zawsze będę dotrzymywał ci towarzystwa.

Moim prawdziwym uczniom, kapłanom i wyświęconym sługom pomiędzy wami powiedz to: Zawsze usłyszę głosy maluczkich, słabych, pokornych i tych o czystych sercach. Nawet jeżeli oni są przestraszeni Moimi Orędziami, to Ja zawsze będę obdarzał względami tych, którzy Mnie prawdziwie kochają. Kim są ci, o których teraz mówię? Chodzi tu o tych, którzy nigdy nie zapomnieli tego, co Ja im powiedziałem: Dźwigajcie Mój Krzyż, naśladujcie Mnie, ale bądźcie gotowi, bo kiedy będziecie głosić Słowo Boże, nie będąc zajadłym, będziecie cierpieć – Moim Bólem. Niezależnie od tego, jak bardzo jesteście przekonani, że dzisiejszy świat jest cywilizowany, i tak zostaniecie znienawidzeni, kiedy powstaniecie w wyrazie sprzeciwu przeciwko tym, którzy Mnie nienawidzą. A skoro oni Mnie nienawidzą – to was ukrzyżują.

Ja wysłuchuję cichych. Błogosławię tych, którzy wprowadzają w czyn Moje wyraźne zalecenia, które wam pozostawiłem; zalecenia mówiące o tym, żebyście się wzajemnie miłowali, nie bacząc na to, jak oni was zadręczają. Tym z was, którzy odrzucają Mnie w tych Orędziach, nigdy nie wolno z powodu waszych wątpliwości, w Moje Imię, szerzyć nienawiści przeciwko komukolwiek. Ja, Jezus Chrystus, powiadam wam teraz, że diabeł przyszedł, aby przeprowadzić swoje ostateczne natarcie na wszystkie Boże dzieci. Ci z was, którzy wzdragają się, aby Mnie słuchać, ulegną urokowi jego oddanych sług.

Czyż nie wiecie, że Mój Kościół zostanie zaatakowany przez szatana i że to zostało przepowiedziane? Moi wrogowie będą poruszać się pomiędzy wami, a jednak wy jesteście przekonani, że Ja nie mógłbym do tego dopuścić. Wiedzcie, że w bitwie Armagedonu biorą udział dwa ugrupowania: Ci, którzy wierzą w Boga i naśladują Słowo Boże, oraz diabeł, jego armia i ci wszyscy, których on uwodzi. Szatan uwiedzie wielu w Moim Kościele, a tylko ci, którzy zachowają postawę czuwającą i będą zwracać uwagę na doktrynalne błędy, będą w stanie przeciwstawić się temu omotaniu. To uwodzenie stanowi najpotężniejsze narzędzie stosowane przez oszusta. Oszukuje, pozorując głoszenie Prawdy.

Proszą usilnie te biedne dusze – te, które Mnie kochają i które pozostają wierne Mojemu Kościołowi na ziemi – żeby posłuchały: Musicie pozostać wierni wobec Mojego Kościoła i narzucić sobie dyscyplinę, gdy wasi przełożeni staną w obliczu pozostania wiernym temu, co Ja dałem światu dzięki Mojej Śmierci na Krzyżu. Ten czas wyboru jest bliski. Ohyda obrzydliwości jeszcze nie nastąpiła, ale kiedy ujrzycie błędy, które są sprzeczne z Moim Nauczaniem i z Moim Darem Sakramentów – odejdźcie. Ów dzień nie jest daleki.  Wówczas musicie się zjednoczyć i trwać nadal, będąc wiernym Regułom Mojego Kościoła, tak jak zostały one przed wami ustanowione przez Piotra.

Czy ci z was, którzy teraz ze Mnie drwią – odrzucacie bowiem Moje Orędzia – czy wy rzeczywiście wierzycie, że Ja podzieliłbym Mój Kościół i poprosił was o to, abyście wyparli się Moich Nauk? Zaczekajcie więc na dzień, kiedy w Imię Mojego Świętego Kościoła zostaniecie poproszeni o złożenie przysięgi wierności wobec kłamstw – zanim oddalicie Mojego Proroka.  To tylko dlatego, że Moja Miłość do was jest tak silna, nie odrzucę was na margines i nie dopuszczę, abyście zostali pożarci przez demony.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.