Muszę przestrzec świat przed bardzo wielu fałszywymi prorokami, którzy w obecnym czasie próbują zagłuszyć Mój Głos

czwartek, 22 sierpnia 2013, godz. 23.05

Moja wielce umiłowana córko, muszę przestrzec świat przed bardzo wielu fałszywymi prorokami, którzy w obecnym czasie próbują zagłuszyć Mój Głos.

Wysłałem szereg proroków, każdego z odmienna misją, aby przygotować Boże dzieci. Te Orędzia, dotyczące czasów ostatecznych, są jedynymi prawdziwymi Orędziami tego rodzaju w tym dokładnie czasie, gdyż Ja bym nigdy nie wprowadzał zamieszania wśród Bożych Dzieci.

Orędzi tych nigdy nie wolno porównywać z innymi, jakie są teraz wszędzie rozpowszechniane, aby zadać kłam Mojemu Świętemu Słowu. Może być tylko jedna Księga Prawdy – tylko Ja, Jezus Chrystus, Baranek Boży, potrafię ujawnić jej zawartość. Ci z was, którzy we Mnie wierzą, również łatwo mogą zostać wyprowadzeni w pole. Musicie wiedzieć, że jest niemożliwe, aby istniały orędzia, które byłyby sprzeczne z tymi, a jednocześnie byłoby w nich stwierdzone, że pochodzą one od Boga.

Czy ufacie Mi w tak niewielkim stopniu? Czy też obejmujecie Mnie tak, jak Ja tego pragnę – całym i otwartym sercem? Wzywam was z miłością i zatroskaniem. Nie próbuję odwoływać się do waszej inteligencji. Odwołuję się do waszego serca i przyciągam waszą duszę do Siebie. Jeżeli odczuwacie w tych Orędziach Moją Obecność, to nie ma żadnej potrzeby poszukiwania czyjejkolwiek aprobaty czy przyzwolenia.

Ja Jestem, który Jestem. Stoję obecnie przed wami, jak to miało mieć miejsce. MójOjciec nigdy by nie zezwolił,abymujawniłzawartość Księgi Objawienia komukolwiek innemu, jak tylko siódmemu posłańcowi, kiedy ten dzień nadejdzie.

Wielu prawdziwym wizjonerom zostało w przeszłości udzielone Słowo Boże, przez co oni straszliwie cierpieli. Wielu nadal otrzymuje ode Mnie pocieszenie i nadal będę się z nimi kontaktował, ponieważ potrzebuję ich cierpienia i modlitw. Są to Moje dusze wybrane, a każda z nich ma do odegrania jakąś rolę w ratowaniu innych dusz.

Ta Misja jest misją ostatnią. Zalecam wam, abyście zwrócili uwagę na Moje Słowa obecnie, w teraźniejszości. Przez prześladowania poprowadzi was tylko Moje Słowo, jakie przekazywane jest wam w tych Orędziach. Wraz z nimi przynoszę wam wielkie Łaski. Nigdy nie wolno wam Mnie obrażać poprzez plamienie tych Orędzi, co ma miejsce wtedy, gdy poddajecie w wątpliwość Moje Słowo, albo wtedy, kiedy porównujecie Moje Orędzia do fikcji, fabrykowanych przez fałszywych proroków.

Nie potrzebujecie nikogo, kto by was prowadził ku Mojemu Wielkiemu Miłosierdziu. Musicie skupić się wyłącznie na tych Orędziach i pozostać wiernymi Mojemu dawnemu Nauczaniu, gdyż jest ono wraz z nimi waszą zbawczą łaską.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.