Bóg Ojciec: Drżyjcie, o wy, którzy siebie wynosicie i przeklinacie Mojego Syna

niedziela, 25 sierpnia 2013, godz. 18.00

Moja najdroższa córko, oto Jestem, aby zaoferować światu za sprawą tej Mojej Najświętszej Misji wspaniały Dar. Ocalę 200 milionów dusz — bez zwłoki, niezależnie od tego, jak bardzo one Mnie obrażają, i uczynię to w następnym tygodniu, z powodu cierpienia, które związane jest z tą Misją.

To dzięki twojej prośbie, Moja córko, nastąpi Moja Interwencja, a Ja, kontynuując tę Misję, będę nadal przyznawał wspaniałe Dary. Ci, którzy Mnie kochają, z cierpliwością będą znosili prześladowanie, jakie ich napotka, i nadal będą je znosić, gdyż takie jest Moje Życzenie.

Ci, którzy ciebie prześladują, Moja droga maleńka, dlatego że nadal głosisz Święte Słowo Mojego Syna, muszą wiedzieć rzecz następującą: Jeżeli demonizujecie Mojego Syna, to Ja was pokarzę. Jeżeli demonizujecie Jego Najświętsze Słowo, a następnie mówicie, że jesteście jednym z dzieci Bożych, to Ja wygnam was na dzikie pustkowie. Nic nie przeszkodzi Mojemu prorokowi w zakończeniu tej Misji. Nic. Próbujcie, jak chcecie, a i tak nie dacie rady, gdyż tej prowadzonej przez was wojny nigdy nie wygracie. Moja Wszechmogąca Moc nie może zostać ani naruszona, ani zmanipulowana, ani sprowokowana. Rzućcie wyzwanie Mojej Boskiej Interwencji ocalenia świata — a zaznacie Mojego Gniewu. Zostaniecie zniszczeni. Drżyjcie, o wy, którzy siebie wynosicie i przeklinacie Mojego Syna. Wasza pycha i wasze nieposłuszeństwo staną się waszym upadkiem. Ostrzegałem poprzez proroków dawnych wieków o konsekwencjach lekceważenia Mojego Głosu.

Teraz ruszam do przodu, aby ten rozpoczęty, finałowy szturm na ludzkość doprowadzić do końca. Wydałem zezwolenie, aby odbyła się ostateczna bitwa. Dałem diabłu ostatnią okazję, aby zapanował nad tymi, którzy ku niemu się skłaniają. Robię to, aby — dzięki Miłosierdziu Mojego Syna — dusze oparły się bestii. Uda im się to dzięki wierności wobec Mojego Syna. Tym zaś, którzy Mnie ani Mojego Syna nie znają, zostaną przyznane wielkie Łaski — tak iż przyjmą zbawienie. Całe zbawienie oparte jest na Mocy Mojego Miłosierdzia. Tylko te uparte, zatwardziałe serca pozostaną wierne względem bestii. A Ja przyciągnę wszystkich innych ku Sobie. Sprawię, że każda dusza otrzyma każdą możliwą szansę, aby móc siebie samą zrehabilitować w oczach Mojego Syna, jeszcze przed dniem ostatnim.

Ta Ostateczna Misja powstała w Niebiosach na samym początku. Wszyscy aniołowie i święci wspólnie działają, aby sprowadzić wszystkie Moje dzieci z powrotem do Mnie, do ich umiłowanego Ojca. Teraz ma miejsce już ostatnia podróż. Wszyscy, którzy kroczą wraz z Moim Synem, niech trzymają się w tym czasie blisko Niego. Nie będziecie w stanie przetrzymać tej bolesnej podróży — chyba że posłuchacie, co On ma wam do powiedzenia. Nie dajcie się zwerbować tym, którzy dzień i noc będą usiłować was zmusić, abyście się odwrócili. Jeżeli do tego dopuścicie, będzie wam bardzo trudno z powrotem się pozbierać.

Jesteście niczym bez Mojego Syna. Niczym jesteście beze Mnie. Dopóki nie zrezygnujecie ze wszystkiego i nie podążycie za Prawdą, nigdy Jej nie znajdziecie.

Spróbujcie tylko zażegnać ujawnienie Prawdy, zanim dam Ją światu — Ja, wasz Stwórca —  a wtedy was powalę i będziecie lamentować, nie znajdując pocieszenia. Pyszałków i arogantów, którzy myślą, że wiedzą więcej ode Mnie, przegnam na dzikie pustkowie. Nie wygracie, jeżeli będzie oponowali przeciwko Mojemu Słowu i zaprzeczali Mojej Obecności, podczas gdy Ja próbuję was ocalić.

O niewdzięczny człecze! Pozostało ci mało czasu. Słuchając Mnie, możesz do Mnie przyjść, ale możesz to uczynić tylko wówczas, gdy przyczołgasz się na twarzy i z pokorą padniesz przed Moim Synem. Moja Misja osiągnęła bardzo niebezpieczny punkt, gdyż przez tych, którzy są Moimi wrogami, podjęty zostanie każdy wysiłek, aby rozedrzeć ją na strzępy. Być może będzie wyglądać na to, że im się udało, ale wiedzcie, że tym Moim nieprzyjaciołom pozostało bardzo mało czasu — bo kiedy Moja Cierpliwość się wyczerpie, oni przestaną istnieć, ponieważ nigdy nie ujrzą Mojej Twarzy.

Wasz Ojciec

Bóg Najwyższy

Napisano w Orędzia Ostrzeżenia
wrzesień 2013
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
wrzesień 2013
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Wszystkie wpisy

Nasz adres kontaktowy:

 

Ostrzezenie Marii Bozego Milosierdzia

poczta.ostrzezenie@posteo.pl

www.ostrzezenie.net