Matka Zbawienia: Każdy jeden Sakrament zostanie zmieniony nie do poznania

czwartek, 5 września 2013, godz. 9.35

Moje dziecko, kiedy Korona Cierniowa została przez nich umieszczona na Świętej Głowie Mojego Syna, to stało się to nie tylko po to, aby zadać Mu okropną fizyczną mękę, ale  także po to, aby coś zadeklarować. A wyrażono to symbolicznym gestem. Bo gdy tak z Niego drwili, mówili, że ten Człowiek, Który twierdzi, że jest Głową Kościoła i Który Siebie nazywa Mesjaszem, nie będzie tolerowany. Sprofanowali Głowę Kościoła, kiedy Go Ukoronowali, i ponownie Go sprofanują w tych dzisiejszych czasach.

Nie wystarczy im, że oni, wrogowie Chrystusa, przejmą od wewnątrz Kościół Mojego Syna; oni Go także zbezczeszczą na wiele innych sposobów. Zmienią hostie do Komunii Świętej oraz znaczenie tego, czym jest Święta Eucharystia. Powiedzą, że Ona, Święta Eucharystia, reprezentuje ludzkość i że jest znakiem nowej komunii – wspólnotą wszystkich ludzi, jakby byli jednym w Oczach Boga. Wam, moje dzieci, zostanie powiedziane, że wy wszyscy znajdujecie się ze sobą w komunie i że to jest powód do świętowania.

Komunia Święta jest Ciałem Chrystusa i Jego Prawdziwą Obecnością. Nie może Ona być dwoma różnymi rzeczami. A jednak zmanipulują oni Jej znaczenie – i wszystko, co wam, koniec końców, zostanie, będzie kawałkiem chleba, kiedy bowiem zbezczeszczą ołtarze i Najświętszą Hostię, Obecność Mojego Syna zaniknie.

Każdy jeden Sakrament zostanie zmieniony nie do poznania. Wróg Mojego Syna będzie tak przebiegły, że święte ceremonie będą się wydawać tylko nieznacznie zmienione. Sakrament Spowiedzi zostanie zniesiony, gdyż bestia nie chce, aby dusze zostały oczyszczone, ponieważ byłoby to zwycięstwem Mojego Syna.

Dzieci, nie wolno wam ustawać w waszych prośbach o Moje wstawiennictwo, aby ból związany z tymi przyszłymi wydarzeniami został złagodzony, a ten czas skrócony.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.