Ogień ten zostanie także zrzucony na wrogów Ziemi i na tych, którzy prześladują tych Dwóch Świadków

sobota, 24 sierpnia 2013, godz. 23.15

Moja wielce umiłowana córko, ty i wszyscy ci, którzy zostali pobłogosławieni Prawdą, musicie wiedzieć, że nasila się gniew szatana przeciwko tej Misji. Jego brawurowa akcja polegała na tym, że pojawił się on teraz przed tobą w postaci fizycznej, już po raz trzeci. Jęczy on z bólu, lecz nie może ścierpieć Mojego Światła, które jest w tobie obecne. Odmawiając Święty Różaniec, zdobędziesz siłę, której potrzebujesz, aby mu odebrać możliwość, żeby cię atakował. O, gdyby dusze mogły zobaczyć, przez jakie cierpienia przechodzisz za Moim zezwoleniem, zemdlałyby — tak byłyby zszokowane.

Ponieważ ta walka się wzmaga, na margines zostaną odrzuceni ci, którzy w czasie tych Moich przygotowań, mających na celu ocalenie dusz, Mnie obrażają — i to zanim jeszcze antychryst zaprezentuje się światu. Kiedy stajecie się posłuszni i nie poddajecie w wątpliwość tego, czego od was wymagam, wtedy więcej z was mogę ocalić oraz wyrwać was z pętli zakłamania, które zostanie przez diabła zaszczepione w waszych umysłach.

Nie dowierzacie Mi, że was chronię? Czyż nie wiecie, że przeznaczone dla was Łaski, których udzielam, aby wam dopomóc przetrzymać ból odrzucenia, tracą swoją wartość, gdy przyjmująca Je dusza podchodzi do Nich z rezerwą lub ma wątpliwości? Nie mogę napełnić was siłą, odwagą i Darem Ducha Świętego, jeżeli kulicie się ze strachu i się ukrywacie. Musicie być otwarci na Moje Wezwanie, Moją Miłość, Moje Dary.

Pieczęcie zawarte w Księdze Objawienia zostały już złamane. Teraz, kiedy zostały więc one otwarte, ogień będzie walczył z ogniem. Jak wybucha ogień nienawiści, gdy bestia czyni przygotowania, tak Mój Ojciec zrzuci ogień na całą ziemię. Wojna ta nie będzie tylko wojną duchową. Ziemia zostanie wstrząśnięta, rozstąpi się i spali ją ogień, ponieważ Mój Ojciec wymierzy kary, aby móc opóźnić działania złej grupy.

Niech drżą z trwogi przed Mocą Mojego Ojca ci, którzy ślepo podążają za kłamstwami, które światu narzuca diabeł. Ojciec Mój weźmie odwet za każdy nikczemny czyn, popełniony przez kogokolwiek z was — świadomie bądź nieświadomie — jeżeli oddajecie hołd nieprzyjacielowi Boga. Moc udzielona Moim Dwóm Świadkom — Kościołowi Chrześcijańskiemu i Domowi Izraela — będzie oznaczać, że ogień będzie tryskał z ich ust, kiedy będą rozprzestrzeniać Płomienie Ducha Świętego. Ogień ten zostanie także zrzucony na wrogów Ziemi i na tych, którzy prześladują tych Dwóch Świadków. Nie bagatelizujcie sobie walki o dusze, gdyż będzie ona przerażająca dla tych, którzy przeczą Słowu Bożemu. Zaś ci, którzy Je podtrzymują, będą chronieni, tak aby mogli głosić Prawdę, przekazując ją tym, którzy nie mają pojęcia, co spadło na ludzkość.

Dlatego też musicie przyjąć Moje Łaski — żeby dały wam one siłę, która jest wam potrzebna, aby walczyć w Mojej Armii, tak bym mógł położyć kres niegodziwości.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.