Żaden Mój wyświęcony sługa nie może potępić nikogo w Moje Imię

czwartek, 5 września 2013, godz. 14.30

Moja wielce umiłowana córko, jakże niewielu z tych, którzy wierzą w Boga albo którzy akceptują Mnie jako Syna Człowieczego, prawdziwie Mnie kocha. Oni mówią, że Mnie kochają, ale wielu nie prowadzi życia zgodnie z Moim Nauczaniem. Nie możecie twierdzić, że Mnie kochacie, a następnie potępiać innych. Nie możecie ranić innej osoby ostrymi słowami, a potem mówić, że Mnie kochacie.

Kto pomiędzy wami jest wolny od grzechu? Ten, który wywyższa się w Moich Oczach, a następnie wypowiada okrutne słowa przeciw komuś innemu? Nigdy nie wolno wam twierdzić, że przemawiacie w Moim Imieniu, jeżeli oczerniacie kogoś innego. Jest to obrazą Boga – i obrażają Mnie ci, którzy zachowują się w ten sposób. Ci z was, którzy źle mówią o innych – twierdząc, że stają w Mojej obronie – odseparowują się ode Mnie. A jednak wy myślicie, że to, co robicie, jest usprawiedliwione. Od kiedy to sądzicie, że Ja bym poparł takie zachowanie, i dlaczego uważacie, że macie prawo robić takie rzeczy?

Jeżeli jesteście oddani Służbie dla Mnie, a przy tym wypowiadacie okrutne słowa przeciwko jakiemukolwiek z Bożych dzieci, popełniacie grzech ciężki. Żaden Mój wyświęcony sługa nie może potępić nikogo w Moje Imię. Możecie być obeznani z Moim Nauczaniem, możecie posiadać wiedzę na temat wszystkiego, co zawarte jest w Księdze Mojego Ojca, ale jeżeli oczerniacie kogoś innego w Moje Imię – Ja was odrzucę. Ponowne zaskarbienie sobie Moich Względów będzie wymagało z waszej strony wielkiej pokuty; ale nawet jeżeli będziecie błagać Mnie o wybaczenie, upłynie długi czas, nim staniecie się na nowo zdatni, aby stanąć przed Moim Obliczem.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.