Matka Zbawienia: Jedyna droga do Życia Wiecznego prowadzi przez Mojego Syna, Jezusa Chrystusa

piątek, 6 września 2013, godz. 20.15

Moje dziecko, nikomu z was nie wolno nigdy zapominać, że Mój Syn umarł po to, aby zbawić ludzkość. Oswobodził On wszystkie dusze z niewoli bestii. Ofiarował wam wszystkim Dar Zbawienia i, aby otrzymać Życie Wieczne, musicie przyjść do Mojego Syna i poprosić Go o ten Wielki Dar.

Jedyna droga do Życia Wiecznego prowadzi przez Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Ponieważ jest On tak miłosierny, to przyznaje każdemu szansę, aby mógł do Niego przyjść – ze swojej własnej wolnej woli. Dał On światu Prawdę i dzięki Jego Ofierze Śmierci na Krzyżu otworzył wszystkim drogę do życia w wiecznym pokoju w Jego Raju.

Wielu ani nie akceptuje Mojego Syna, ani nie wierzą oni w Boga. Jeżeli nie wierzycie w Boga ani nie przyjmujecie Daru Zbawienia, to sami od Boga się oddzielacie. Z powodu tej Ostatniej Misji ratowania dusz – łącznie z duszami wszystkich grzeszników, jak i tych, którzy odmawiają uznania Istnienia Boga – Mój Syn dokona Wielkiego Cudu. Podczas Ostrzeżenia każdy ujrzy dowód, że posiada duszę, i wielu zostanie nawróconych. Tym, którzy się nie nawrócą i pozostaną ateistami, nie może zostać przyznany Dar Zbawienia, ponieważ odrzucą oni Jego Dłoń Miłosierdzia. Tych dusz, które Go odepchną w sposób najbardziej zuchwały, nic nie będzie mogło ocalić – jedynie wasze modlitwy.

Tacy, którzy odrzucą każdy wysiłek, każdą interwencję i całe Miłosierdzie, by ich sprowadzić do Nowego Raju, zostaną odrzuceni. Królestwo Mojego Syna nie będzie do nich należało, ponieważ Mój Ojciec, Który obdarował ludzkość Darem wolnej woli, nigdy nie narzuci Własnej Woli Swoim dzieciom.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby ateiści zaakceptowali Dłoń Miłosierdzia, którą Mój Syn wyciąga do każdego jednego z nich. Pamiętajcie o odmawianiu Krucjat Modlitwy za ocalenie tych biednych małych dusz.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.