Moje Święte Słowo nie może zostać zmienione czy przystosowane – tak, aby stało się czymś innym

sobota, 7 września 2013, godz. 18.25

Moja wielce umiłowana córko, podczas gdy Ja nadal podejmuję wszelkie starania, aby za pomocą tych Orędzi dotrzeć do świata, to wielu oddanych Mi wyznawców wciąż jeszcze nie przyjmuje Mojej Dłoni. Te Moje drogocenne dusze są bezbronne, ponieważ wiele z nich nie spostrzeże, jak ich wiara zostanie wykorzystana, aby zatwierdzić nową liturgię, która wkrótce się pojawi, a która nie będzie czcić Mnie, Jezusa Chrystusa, Syna Człowieczego.

Wielu będzie – błędnie – wychodziło z założenia, że nowa liturgia i nowa msza święta – chociaż ogromnie zmieniona – nie może przynieść żadnej szkody. Tak więc wielu po cichu będzie stawiać pod znakiem zapytania część jej zawartości, tak samo jak i jej oprawę, która wyda im się dziwna. Jednak bardzo niewielu je zakwestionuje – będą bowiem wierzyć, że zawartość i forma sprawowania mszy mają błogosławieństwo Kościoła, i dlatego nie mogą być niewłaściwe. To, czego oni nie zrozumieją, to jest to, że Moje Święte Słowo nie może być zmienione czy przystosowane – tak, aby stało się czymś innym. Mój Kościół jest nieomylny, ale jeżeli w Moim Kościele któryś z tak zwanych sług czy przywódców przeinacza Słowo Boże lub na nowo określa znaczenie Najświętszej Eucharystii, to wówczas bluźni przeciwko Bogu.

Ludzkość się Mnie wyparła i Mnie ukrzyżowała, kiedy wraz z przywódcami Świątyni Bożej odrzuciła Prawdę. Kiedy ktoś – a przy tym nie ma znaczenia, jak wysoko tacy ludzie byliby u was postawieni – wypiera się Prawdy, to jest winny herezji i on nie przychodzi ode Mnie. A jednak oni doprowadzą do tego, że wy uwierzycie, że Prawda jest kłamstwem. Wyprą się wszystkiego, czego zostaliście przeze Mnie nauczeni, by żyć w pełni chrześcijańskim życiem. Naplują na Mnie, was jednak poprowadzą ścieżką, o której powiedzą, że wiedzie ona do Mnie, mimo że tak nie będzie.

Te rzeczy, które zostały przepowiedziane, wkrótce się wypełnią. Bądźcie gotowi. Kiedy ujrzycie te znaki, będziecie wiedzieć, że te proroctwa mogą pochodzić wyłącznie od Boga.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.