Matka Zbawienia: Dnia Ostatniego, gdy nastanie świt, donośny odgłos trąby zostanie usłyszany wszędzie na świecie

środa, 28 sierpnia 2013, godz. 20.00

Moje dzieci, niech Mi będzie wolno was przytulić, podczas gdy nadal znosicie obelgi wymierzone w Mojego Syna, doświadczając ich na własnej skórze.

Jeżeli będziecie słuchali tych Świętych Orędzi i będziecie uczyli się je rozumieć, wówczas wielu z was ruszy z wielką odwagą do przodu, aby przestrzec świat przed nadchodzącymi czasami, żeby Bóg mógł przygotować Swoje dzieci do Nowego Raju.

To, co musicie zrozumieć, to to, że będziecie znienawidzeni za waszą Działalność dla Mojego Syna. Przez wielu nie zostaniecie zaakceptowani i w wyniku tego będziecie znosić ból i upokorzenie. Przy każdym kroku, który zrobicie, będziecie napotykać na przeszkody, ponieważ kroczycie  Śladami, pozostawionymi przez Mojego Syna.

Nie będzie to dla nikogo z was łatwe, dopóki ze spokojną rezygnacją nie przyjmiecie, że właśnie tego należy się spodziewać. Nawet tacy, którzy podążają za Moim Synem, ale którzy nie akceptują tych Orędzi, będą was zwalczać i w Jego Imię prześladować. Oni nie widzą, że pałając taką nienawiścią, obrażają Mojego Syna.

Musicie zaakceptować, że kiedy Mój Syn daje się poznać, to Jego Słowa są atakowane i powodują wielki podział. Kiedy zrozumiecie, dlaczego spotykają was takie ataki oraz dlaczego jesteście karani za przemawianie do świata w Jego Imieniu, to praca na rzecz tego Dzieła stanie się dla was łatwiejsza.

Prześladowanie to będzie niestety trwało aż do Dnia Jego Powtórnego Przyjścia. Proszę, zaakceptujcie te próby ze względu na Niego, z miłości, jaką  dla Niego macie, a dzięki temu cierpieniu oddacie Bogu wielką chwałę. Żadna cząstka tego cierpienia nie idzie na darmo, ponieważ, o ile jest ono przyjmowane z miłości, odnosi ono zwycięstwo nad diabłem poprzez osłabienie jego planu unicestwienia ludzkości.

Wybaczcie tym biednym duszom, które zwalczają tę Misję. Puśćcie w niepamięć okrucieństwo, które musicie znosić przez wzgląd na Imię Mojego Syna. Zważcie, że kiedy nienawidzą was z powodu waszej miłości do Mojego Syna, to to oznacza, że jesteście przez Boga szczególnie wyróżnieni.

Wybaczcie tym wyświęconym sługom, którzy uniemożliwiają wam wypowiadanie się na temat Księgi Prawdy. Nie pojmują oni bowiem wielkości Bożego Planu, przygotowującego ludzkość na Nowy Początek, ponieważ oni sami nie są przygotowani. Wielu z nich robi to, co robi, z powodu swojej miłości do Mojego Syna. Oni nie mają złych intencji. Oni po prostu nie widzą, ponieważ nie potrafią zobaczyć.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, aby Mnie, waszej Matce, dana została Moc, żeby wam pomóc w przetrzymaniu tej wędrówki — bez poddawania się rezygnacji, aż bliskim stanie się Dzień Ostatni. Tego Dnia, gdy nastanie świt, donośny odgłos trąby zostanie usłyszany wszędzie na świecie. Będzie ona brzmiała dźwiękiem zgodnym z waszymi oczekiwaniami, a następnie będą miały miejsce śpiewy chórów anielskich. Zostanie to usłyszane w każdym pojedynczym kraju, w każdym większym i mniejszym mieście, w każdej wiosce — wszędzie. Wtedy ty, Moje dziecko, jako siódmy anioł, ogłosisz, że Mój Syn przyszedł. Nieboskłon zamieni się w złoto, a wkrótce potem wydarzy się Cud, który ujrzy każdy mężczyzna, każda kobieta i każde dziecko — i każdy grzesznik. Syn Mój da się rozpoznać na obłokach, tak samo jak miało to miejsce w czasie Jego wniebowstąpienia. Potem zstąpi z Nieba Nowa Jerozolima — Nowy Początek dla tych, którzy przyjęli Miłosierdzie Boże.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.