Bóg Ojciec: Tym, którzy są urodzeni w pogańskich rodzinach i nie są obciążeni własną winą – udzielę Miłosierdzia

poniedziałek, 16 września 2013, godz. 16.20

Moja wielce umiłowana córko, Moje Istnienie jest w dużym stopniu rasie ludzkiej obojętne. A zatem większość wie o Mnie – o ich Ojcu i Stworzycielu – niewiele. Moim wyświęconym sługom, włącznie z tymi, którzy wierzą we Mnie, Stwórcy wszystkiego, co istnieje, nie udało się przygotować rasy ludzkiej na karę, która spotka ludzi, jeżeli nie dostrzegą błędu w swoim postępowaniu.

Pragnąc wierzyć, że „wszystko będzie dobrze”, wiele z Moich dzieci nie wierzy w istnienie Piekła. A jest to miejsce, gdzie idą ludzie, którzy nie dopuszczają do siebie Mojego Miłosierdzia, Mojej interwencji, polegającej na ocalaniu dusz. Grzech Śmiertelny – chyba, że zostanie on zmazany przez pojednanie – zaprowadzi dusze do otchłani Piekła. Ci, którzy być może nie są winni grzechu śmiertelnego, ale którzy nie wierzą we Mnie, a w zamian za to wierzą w egzystencję, która została wytworzona i sfabrykowana w ich umysłach przy udziale fałszywych bożyszczy – powinni mieć wiele obaw.

Jeżeli Mnie, waszego Stwórcę, odrzucicie, to zwrócicie się przeciwko Mnie. Sami się ode Mnie odetniecie. Wielu z was, kiedy Prawda o Mojej Boskości zostanie wam objawiona, zaciekle będzie się Mi przeciwstawiać – i nic z tego, co Ja uczynię, nie ocali was od ognia piekielnego. Mogę użyć każdej z Moich Boskich Mocy, ale nigdy nie mogę was zmusić do akceptacji Mojego Miłosierdzia. Nic innego, jak tylko modlitwy dusz wybranych, może wam pomóc. Oznacza to, że nigdy nie ujrzycie Mojego Oblicza. Każdy, kto wam mówi, że bez znaczenia jest, czy zaakceptujecie Moje Istnienie, czy też nie – ten kłamie. Wyłącznie tacy, którzy Mnie zaakceptują – dzięki Miłosierdziu Mojego Jedynego Syna – mogą wejść do Mojego Królestwa. Także jeżeli jesteście miłymi i kochającymi duszami, ale nadal Mnie odrzucacie – i to nawet wtedy, kiedy Prawda została wam udostępniona – również i wy zostaniecie ode Mnie odrzuceni. Nie posiądziecie żadnego życia wiecznego.

Obecnie udzielę Daru Oczyszczenia wam wszystkim, ale w szczególności właśnie ateistom i poganom. Oczyszczenie to będzie bolesne, ale w wielu wypadkach otworzy ono im oczy na Prawdę. Tym, którzy są urodzeni w pogańskich rodzinach i nie są obciążeni własną winą – udzielę Miłosierdzia. Ale dla tych z was, którym zostały przekazane Ewangelie oraz którzy wiecie o Istnieniu Trójjedynego Boga, a którzy teraz Mnie odrzucacie – dla was istnieje znikoma nadzieja, chyba że zawrócicie i odpokutujecie za swoje winy. A następnie musicie błagać o ratunek dla waszej duszy.

Wasz Ojciec

Bóg Najwyższy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.