Żaden człowiek, żaden kapłan, żaden biskup, żaden kardynał, żaden papież — nie posiada prawa pisania na nowo Słowa Bożego

czwartek, 19 września 2013, godz. 19.26

Moja wielce umiłowana córko, Moi biedni wyświęceni słudzy — po tym jak Liturgia zostanie zmanipulowana i zbezczeszczona przed Moim Obliczem — w wielkim smutku, co prędzej do Mnie przybędą. Dopiero wtedy, gdy to się wydarzy, zdadzą sobie sprawę, że to Słowo Boże jest ujawniane przez proroka Bożego i że jest Ono Prawdą. Słowo Boga jest Prawdą. Może Ono być tylko pełną Prawdą, o ile proroctwa przekazywane Bożym dzieciom pochodzą od Niego; lub też nie jest ono żadną Prawdą.

Wielu zgromadzi się i zjednoczy, aby przygotować się do czczenia Mnie w taki sposób, by oddawać cześć Mojemu Imieniu, nic bowiem nie będzie stało im w drodze, by podtrzymać w mocy Moje Święte Słowo, Moje Święte Sakramenty, Moją Mszę Świętą i Najświętszą Eucharystię. Ale nawet wówczas wielu nie zauważy błędów, które zostaną przedstawione niczego niepodejrzewającym duszom.

Dopiero wtedy, kiedy Boży Kościół Boży zadeklaruje swoje powiązanie z poganami oraz z ich niedorzecznymi praktykami, dopiero wtedy więcej Moich wyświęconych sług naprawdę zrozumie, co się dzieje. I dopiero wtedy, kiedy symbole pogańskie i satanistyczne znaki zaczną pojawiać się od wewnątrz oraz na drzwiach wejściowych do Kościołów Chrześcijańskich i obok nich — dopiero wtedy będą oni uciekać, że aż się będzie kurzyć. W ich sercach zagości wielki strach, gdyż na tym etapie wielu z nich nie będzie miało dokąd się udać, ponieważ nie zdołają się na ten dzień przygotować. To oni będą tymi, którzy będą ścigani, gdyż nie odpowiedzieli na to Moje Wezwanie. Ich pycha i ich egoizm uniemożliwiły im rozpoznanie Mojego Głosu. Tak wielu Moich wyświęconych sług zostanie znienacka zaskoczonych oraz tak wielu będzie bezsilnych wobec panowania fałszywego proroka i jego kompana, antychrysta. Oni obydwaj będą bezwzględni w swoim dążeniu, aby kontrolować wszystkie narody, a każdy, kto ośmieli im się stanąć w drodze, zostanie zniszczony.

Podczas gdy ci wyświęceni słudzy w Moim Kościele na ziemi będą siedzieli w pułapce — chyba, że są przygotowani — to dusze tych wyznawców, którzy są wierni i lojalni wobec Mnie, Jezusa Chrystusa, będą tymi, które zostaną wprowadzone w ciężki błąd. Wielu będzie się obawiało okazania braku lojalności wobec Kościoła, i to nawet wówczas, gdy Moje Nauczanie, Moja Święta Doktryna i wszystkie Sakramenty zostaną pozmieniane. Niech więc oni teraz się dowiedzą, że żaden człowiek, żaden kapłan, żaden biskup, żaden kardynał, żaden papież nie posiada prawa pisania na nowo Słowa Bożego. Bo jeżeli tak postąpią — złamią Prawo Boże. Nieomylny jest tylko taki Kościół Boży, który pozostaje wierny Mojemu Nauczaniu. I gdy tylko ta więź — więź, na podstawie której w Moim Imieniu głoszona jest wyłącznie Prawda — zostaje zerwana, to oni są ode Mnie oddzieleni. Ja Jestem Kościołem. Wy, Moi wyznawcy i Moi wyświęceni słudzy, jesteście częścią Mnie, o ile trzymacie się Mojej Świętej Doktryny.

Kościół — Mój Kościół — pozostanie nienaruszony, gdyż Prawda nigdy się nie zmienia. Ci, którzy odseparują się ode Mnie, nie mogą być częścią Mojego Kościoła na ziemi.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.