Wielu zdradzi Mnie, akceptując fałsz

sobota, 21 września 2013, godz. 13.45

Moja wielce umiłowana córko, w sercach wierzących Moja Moc da obecnie silniej o sobie znać, kiedy oni — dzięki Mocy Ducha Świętego — zaznają uczucia spokoju, pomimo wielkiego odstępstwa, które zaczną dostrzegać w Moim Kościele.

Podczas tych prób, dzięki Mocy i Chwale Mojego Umiłowanego Ojca, dam wam, Moim drogim uczniom, wiele siły i odwagi. Otrzymujecie te Dary za przyczyną Krucjat Modlitewnych, ponieważ bez nich niemożliwym by dla was było przetrzymanie prześladowań religijnych, jakie was oczekują. Te Dary zostaną wam przyznane, abyście mogli ocalić innych, którzy odrzucą Moje Wezwanie z Nieba i którzy  w dobrej wierze wejdą do jaskini lwa, gdzie rozszaleje się całe piekło. Jeśli zaś już znajdą się w tej jaskini ciemności, zostaną wciągnięci w pogańskie rytuały. Dusze ich staną się podatne na oddziaływanie złego ducha i, w bardzo krótkim czasie, staną się ślepi na Prawdę — na Słowo Boże, ustanowione od założenia świata.

Wielu zdradzi Mnie, akceptując fałsz. A przecież została im przekazana Prawda o Mojej Śmierci na Krzyżu. Wielu Moich uczniów, kiedy chodziłem po ziemi, zdradziło Mnie w dniach poprzedzających Moje Ukrzyżowanie. Naśladując faryzeuszy,  wykrzykiwali takie słowa: „Odejdź ode Mnie, bo głosisz herezję. Drwisz sobie z faryzeuszy, którzy przemawiają w Imię Boże. Jesteś kłamcą i krzewisz zło. Jesteś synem szatana.”

Teraz, gdy przygotowuję was wszystkich na Moje Powtórne Przyjście, wy ponownie wyplujecie z siebie identyczne oskarżenia. Obecnie przychodzę z Nieba, aby przynieść wam Prawdę, nawet jeżeli wiecie o Mnie wszystko. Czynię to dlatego, że Prawda w Moim Kościele zostanie obalona. Wkrótce zaakceptujecie podsuwane w Imię Moje kłamstwa, a Prawdy nigdzie nie będzie można znaleźć.

Zapamiętajcie sobie te słowa: Przychodzę tylko po to, aby wypełnić daną przeze Mnie Mojemu Ojcu Obietnicę. Przychodzę, aby przynieść wam ostateczne zbawienie, jakie zostało wam obiecane. Szatan nie chce, aby tak się stało, ale on nie jest w stanie Mnie zatrzymać. To jednak, co on będzie czynił, to będzie przeszkadzanie wielu Bożym dzieciom w przyjęciu Mojego ostatniego (aktu) Miłosierdzia. Dokona tego dzięki pomocy ze strony Moich wrogów, których obecnie uwiódł wewnątrz Mojego Kościoła na ziemi.

Przebudźcie się, o wy, którzy teraz śpicie. Przybędę nocą, jak złodziej. Tylko ci, którzy są przygotowani, zostaną uratowani.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.