Biada tym chrześcijanom, którzy Mnie porzucili na rzecz pogaństwa “new age”

wtorek, 24 września 2013, godz. 22.44

Moja wielce umiłowana córko, każda żyjąca dusza posiada potężny instynkt, aby w swoim życiu poszukiwać Boga. Ci, którzy znajdują Miłość Bożą w jej najczystszej formie, otrzymują ten Dar z powodu ich pokory i akceptacji faktu, że wszelka Chwała należy do Boga.

Z drugiej strony poganie, w swoim dążeniu do pokoju duchowego, poszukują raczej rzeczy stworzonych przez Prawdziwego Boga, niż ich Stwórcy. Zamiast paść przed Bogiem, Moim Ojcem, Wszechmogącym Stwórcą wszystkich rzeczy, padają oni przed fałszywymi bożkami, w tym także stworzonymi przez Niego dla świata cudami : Ziemią, słońcem, księżycem i gwiazdami. Czczą oni te cuda, a potem budzi się w nich wiara, że jeżeli tak czynią, to nabywają wielkich mocy. To, czego szukają, to jest rodzaj duchowego oświecenia — mając przy tym nadzieję, że przyniesie im ono przyjemność i pokój. Wtedy wielu, poprzez medytację i jogę, otwiera swoje umysły i dusze, pozwalając złemu duchowi na deprawowanie siebie samych. Niesłusznie wierzą, że jakieś inne moce, odmienne od tych, które pochodzą od Boga Najwyższego, mogą przynieść im pokój, za którym tak tęsknią.

Wiedzcie, że istnieje tylko jeden Bóg. Gloryfikowanie kogokolwiek innego równa się do pogaństwu. Bez znaczenia jest, co oni mówią i jak tłumaczą swoje postępowanie, bo zapraszają oni szatana, aby wtargnął do ich dusz; a raz zdobywszy ten dostęp — ani on, ani jego demony nie pozostawią takich dusz w spokoju. Będą oni takie dusze dręczyć, napełniać je kłamstwami i prowadzać je do wiary, że posiadają one (szczególny) dar. Niektórzy wierzą, że potrafią innych leczyć, praktykując na przykład Reiki, jednak to, co oni robią, to jest skażanie innych, także tych bezwiednie biorących w tym udział. Gdy poganie skandują swoje intonacje, aby przyciągnąć dary duchowe, mówią, że przynosi im to spokój. Choć wielu w to wierzy, to wiedzcie, że w przeciągu krótkiego okresu czasu — jak już tylko zły duch wejdzie w ich umysły — staną się podekscytowani i już więcej nie znajdą wytchnienia. Będą wtedy poszukiwali wszelkich zmysłowych przyjemności, ale wszystko, co otrzymają w zamian, będzie ciemnością duszy.

Pogaństwo niesie ze sobą straszliwy niepokój, a kraje, gdzie poganie wzywają fałszywych bogów, ściągają na siebie Gniew Mojego Ojca. Takie dusze, wiele z nich, same nie rozumieją tego, co robią, ale tych ludzi rozpoznacie po tym, jak zdobią oni swoje ciała, uważając siebie za naczynia świętości w oczach fałszywych bogów, o których twierdzą, że ich czczą. Brakować im będzie miłości, pokory i osobistego poświęcenia dla dobra innych, gdyż obdarzają oni kultem tylko zmysły. Nie rozumieją oni, że ich dusze są Darem od Boga, i dlatego składają je w dani, dążąc do doskonałości, której nigdy nie posiądą.

Podczas Ostrzeżenia wzbudzę w tych duszach świadomość Prawdy co do tego, do Kogo one należą. Módlcie się, aby przyjęli oni Moją Dłoń Miłosierdzia. Biada zaś tym chrześcijanom, którzy Mnie porzucili na rzecz pogaństwa “new age”. To oni są tymi, którzy nie chcą Mojego Miłosierdzia i wolą babrać się w nonsensach, gdyż nadyma to ich ego, bo wierzą, że mają możność kontrolowania spraw materii duchowej. Poszukując tej osobistej doskonałości,  całkowicie odcinają się od Boga. A kiedy będą tak postępować, otworzą drzwi diabłu, który ich uwiedzie i zahipnotyzuje siłą przyciągania zabobonnych przesądów, czyniąc ich dusze jałowizną, gdzie Miłość Boga nie będzie mogła rozkwitać.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.