Tak wielu o Mnie zapomniało i jestem dla nich często jak pusty slogan

wtorek, 24 września 2013, godz. 18.00

Moja wielce umiłowana córko, jakże samotny się czuję, kiedy tak wielu, włącznie z tymi, którzy są wierni Mojemu Świętemu Słowu, spędza tak niewiele ze stojącego im do dyspozycji czasu w Moim Towarzystwie. O, jakże chciałbym pozyskać ich uwagę, chociażby przez jeden moment w ciągu dnia. Tak wielu o Mnie zapomniało i jestem dla nich często jak pusty slogan. Czyż nie wiecie, że dzięki temu, że ze Mną rozmawiacie, choćby tylko przez krótką chwilkę, Ja wylewam na was Moje Łaski? Ci, którzy Mnie pocieszają przez to, że ze Mną rozmawiają — tak, jak jest im najłatwiej — osiągają pokój wewnętrzny, którego nie można znaleźć nigdzie indziej na świecie.

Uganiając się za przyjemnościami, wygodami i podnietami, przeżywacie jedynie krótkotrwałe eksplozje satysfakcji. Nic — łącznie z największymi skarbami świata — was nie nasyci. To dzięki Mnie, dzięki Mojemu Wspaniałemu Miłosierdziu, został wam przyznany największy skarb — Dar życia wypełnionego wielką świetnością, cudownym otoczeniem, danym wam doskonałym, przepięknym ciałem oraz umiejętnością odczuwania miłości na stałe, miłości, która was obezwładni, ale i obdarzy was bezgranicznym błogostanem. Tak wygląda Życie Wieczne — i czas, kiedy was przeniosę do Mojego Nowego Królestwa na Ziemi, jest blisko.

Jeżeli ze Mną rozmawiacie i prosicie Mnie, abym was na ten Wielki Dzień przygotował, to będziecie przygotowani, ale potrzeba czasu, aby spowodować zmiany, które przed tym Wielkim Dniem Pańskim muszą w was zajść.

Jak panna młoda i pan młody — musicie wszystko mieć ułożone na swoim miejscu, zanim nadejdzie Dzień Wielkiego Błogosławieństwa. Musicie z dużym wyprzedzeniem przygotować wasze rodziny, waszych przyjaciół, waszych krewnych. Albowiem tego Dnia, kiedy przybędę, aby być przy tym wspaniałym Przejściu, wy musicie być gotowi ciałem i duszą, tak abyście okazali się godni wejścia do Nowego Raju.

Każdego dnia, który spędzacie, zabiegając o potrzebyinnych, musicie wygospodarować przynajmniej dziesięć minut, aby pokutować za swoje grzechy. Jest to bardzo ważne, gdyż Ja was kocham i przyjmuję was z otwartymi ramionami. Aby móc się ze Mną we właściwy sposób porozumieć, zawsze musicie najpierw przyjść do Mnie jako pokorni słudzy. Kiedy klękacie przede Mną lub po prostu rozmawiacie ze Mną w swoim sercu, zawsze rozpoczynajcie, mówiąc:

“Jezu przebacz mi, bo zgrzeszyłem”.

Wtedy odczujecie Moją Obecność i Ja zamieszkam w waszej duszy. Im częściej będziecie się do Mnie zwracać, tym bardziej się do Mnie zbliżycie. Niedługo potem stanę się dla was jak przyjaciel, bez którego nie będziecie mogli żyć. Następnie będziecie się zwracać do Mnie z każdą najmniejszą rzeczą, a Ja będę obecny. Zawsze będę dbał o to, aby ci, którzy spędzają czas w Moim Towarzystwie, otrzymywali wielkie łaski, a Moje błogosławieństwo spowoduje ukojenie duszy i pokój umysłu. Pamiętajcie, Ja natychmiast odpowiadam tym, którzy Mnie szukają.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.