Matka Zbawienia: Tylko niewielu będzie na tyle odważnych, aby otwarcie głosić Słowo Boże, podczas gdy Kościół Mojego Syna na Ziemi będzie Krzyżowany

środa, 25 września 2013, godz. 12.15

Moje dziecko, Ukrzyżowanie Kościoła Mojego Syna na Ziemi prawdziwie i na dobre się rozpoczęło, a wszystkie tego przejawy zaczęły być widoczne. Tak samo było, gdy Mój Syn był przeszyty przybitymi do Krzyża gwoździami, i tylko jeden z Jego apostołów pozostał przy Nim do końca — niewielu więc z Jego uczniów na Ziemi odważy się otwarcie stanąć się w obronie Jego Mistycznego Ciała, gdy będzie Ono plądrowane, prześladowane, a następnie obracane wniwecz.

Bardzo nieliczni z tych, którzy Mojemu Synowi poprzysięgli wierność, widziało Jego biczowanie czy kroczyło u Jego boku podczas wspinaczki na Kalwarię. Ja miałam tylko czterech lojalnych uczniów — moją kuzynkę Marię, Martę, Marię Magdalenę i Jana — aby Mnie podtrzymywali i wspierali w Mojej udręce, podczas gdy musiałam być świadkiem tych potwornych tortur, jakich dopuszczono się na Moim Synu. Wielu będzie wykonywać polecenia Mojego Syna, przekazane w tych świętych Orędziach dla świata, ale tylko niewielu będzie na tyle odważnych, aby otwarcie głosić Słowo Boże, podczas gdy  Kościół Mojego Syna na Ziemi będzie Krzyżowany.

Wielki jest Mój smutek w tym czasie, gdy wszystko, co zostało przepowiedziane przeze Mnie podczas objawień w La Salette i Fatimie, odsłania się przed wami, lecz wielu z was jest ślepych. Ci z was, którzy poświęcili Mi całe godziny, przebywając w Moich najświętszych sanktuariach, muszą przyjść do Mnie i zwrócić się do Mnie, waszej Matki, z prośbą, abym otworzyła wasze oczy na Prawdę. Musicie Mnie poprosić, abym poświęciła wasze serca i dusze Mojemu Synowi, w przeciwnym bowiem wypadku wy także się Go wyprzecie.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.