Ponieważ rozpoczyna się Ukrzyżowanie Mojego Kościoła na Ziemi, musicie uważać na wszystkie znaki, które zostały przepowiedziane

czwartek, 3 października 2013, godz. 22.35

Moja wielce umiłowana córko, ponieważ rozpoczyna się Ukrzyżowanie Mojego Kościoła na Ziemi, musicie uważać na wszystkie znaki, które zostały przepowiedziane.

Wrogowie Boga będą pieczołowicie kopiować każdy aspekt Mojego Własnego Ukrzyżowania, rozpoczynając od zbezczeszczenia Mojego Ciała. Kiedy zostałem zaciągnięty przed Moich katów, obnażyli Mnie do naga, aby wystawić Mnie na pośmiewisko i narobić Mi wstydu. Następnie odziali Mnie w czerwień – kolor kojarzący się z bestią. Potem wdali się w sprzeczkę o to, który z nich będzie mógł wbić pierwszy gwóźdź w Moje Ciało. Wtedy jak dzikusy targali Moje Kończyny i, aby zadać Mi dodatkowy ból, rozpięli Moje Ramiona tak dalece, że wydarli Mi je ze Stawów. Żeby Moje cierpienie było jeszcze dotkliwsze, wbili gwoździe na ukos poprzez Moje Dłonie, tak aby wychodząc, przebiły Mi Nadgarstki. Moje oba Ramiona zostały w dwóch miejscach boleśnie nagięte i wisiałem w tej bolesnej, nienaturalnej pozycji, co zostało specjalnie zaplanowane, aby przyprawić Mnie o jak najwięcej cierpienia i upokorzenia.

Ciągnęli losy o to, kto z nich będzie mógł należeć do tych ośmiu mężczyzn, którzy będę zadawali Mojemu Ciału krwawe tortury. Skandowali sprośności, policzkowali i bili Mnie, kopali Mnie w żołądek i dziko wyli. Pohańbili Mnie na wszelkie sposoby, aby pokazać tym wszystkim, którzy byli świadkami Mojej Śmierci na Krzyżu, że zostaję ukarany za Moje tak niecne kłamstwa. Zamordowali Mnie, aby Mnie uciszyć i nie dopuścić, aby Słowo Boże dotarło do dusz.

To samo wydarzy się wkrótce. Moim wrogom nie wystarczy, że zmienią sposób prezentowania Mojej Eucharystii – oni zbezczeszczą Moje Ciało raz jeszcze. Pohańbią Mnie w podobny sposób. Zostanie użyty czerwony kolor, będą wykonywać przed Moim Krzyżem swoje gesty i znieważać Mnie swoimi nowymi rytuałami. Tylko ci, którzy rozpoznają te znaki, dostrzegą, z jakim entuzjazmem te świętokradztwa przedstawiane będą światu, wśród wielkiej pompy i przepychu.

Nowe kazania będą bezsensowne, a większa część nowej liturgii nie będzie mieć sensu. Wy, którzy znacie Moje Nauczanie, miejcie świadomość tych dezorientujących, nielogicznych i skomplikowanych wypowiedzi, które będą towarzyszyć wprowadzeniu nowego, zmienionego nauczania i sposobów wyznawania wiary. One nie tylko że was zdezorientują i wprowadzą wielki niepokój w waszych duszach, ale będą pełne sprzeczności i kłamstw, które nigdy nie mogłyby pochodzić ode Mnie, Jezusa Chrystusa.

Prawda jest wam przekazywana od czasu, gdy Ja chodziłem po Ziemi. Teraz zostaną wam przedstawione kłamstwa, których celem jest, aby odwrócić was od Boga. Czuwajcie, gdyż zostaniecie pochłonięci i wciągnięci w fałszywą doktrynę. Ta doktryna ciemności, bardzo starannie przygotowywana przez wiele lat, wkrótce was ogarnie. Nigdy nie wolno wam akceptować obietnic, które są sprzeczne ze Słowem Bożym. Kiedy zobaczycie, że te rzeczy mają miejsce, wtedy będziecie wiedzieć, że zostały one wam dostarczone przez złego ducha, aby zniszczyć waszą szansę na wieczne zbawienie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.