Zachowajcie spokój, wy wszyscy, i przyjmijcie do wiadomości, że Bóg jest Wszechpotężny i że nie ma żadnego działania, choćby nie wiadomo jak złego, którego On by nie potrafił stratować

piątek, 11 października 2013, godz. 22.30

Moja wielce umiłowana córko, wiedz o tym, że Ja kroczę u twojego boku każdego dnia, o każdej minucie, oczekując na twoją reakcję. Są takie chwile, kiedy masz zbyt wiele do zrobienia dla Tej Misji, lecz zawsze musisz wygospodarować na boku czas dla Mnie, twojego Jezusa. Pamiętaj, Ja zawsze jestem Obecny i zawsze odpowiadam tym, którzy Mnie wzywają. Nic i nigdy nie może ciebie odłączyć od Mojego Towarzystwa, ponieważ czas, który przeznaczasz dla Mnie, nagradza cię wspaniałymi Łaskami.

Dzisiaj proszę tych wszystkich, którzy akceptują, że to Ja obecnie – poprzez Księgę Prawdy – mówię do całego świata, aby się przygotowali. Nigdy nie dopuszczajcie, aby Moje Orędzia były dla was powodem zmartwień, obaw czy wywoływały panikę. Nigdy nie wierzcie, że Ja bym do was apelował, żebyście uciekali z własnych domów do miejsc schronienia, gdyż taki nakaz nie pochodzi ode Mnie. Schroniska, o których Ja mówię, są tymi miejscami, do których będziecie musieli pójść, aby uczestniczyć we Mszy i otrzymać Sakramenty.

Moi wierni słudzy na całym świecie przygotowują się teraz na ten dzień, kiedy nie będzie już żadnej codziennej Mszy Świętej.

Musicie w waszych domach zawsze posiadać Poświęconą Pieczęć Boga Żywego oraz – w takim formacie, w jakim to jest możliwe – egzemplarz, który moglibyście nosić przy sobie. Ona was będzie chronić przed jakimkolwiek prześladowaniem, a wy uzyskacie siłę konieczną, aby pozostać wiernym Bogu i temu wszystkiemu, co zostało wyraźnie w Najświętszej Biblii ustanowione.

Zachowajcie spokój, wy wszyscy, i przyjmijcie do wiadomości, że Bóg jest Wszechpotężny i nie ma żadnego działania, choćby nie wiadomo jak złego, którego On by nie potrafił stratować.

Wy, ci z was, którzy się zdecydowali, aby odpowiedzieć na Moje Wezwanie – jesteście pobłogosławieni. Będziecie zatem, w akcie miłości  dla waszego bliźniego, rozpowszechniać Pieczęć Boga Żywego wszędzie, dokądkolwiek nie pójdziecie. Musicie to uczynić teraz. Ufajcie Mi. Nigdy nie odczuwajcie niepokoju, gdyż i Ja nie szerzę strachu. Ja rozpowszechniam Prawdę, która może dla niektórych okazać się przygniatająca. Ja jestem waszym Obrońcą, waszym Zbawicielem i przyjdę wkrótce, aby wam przynieść ostateczne zbawienie w przyszłym świecie, w którym nie będzie żadnego zła. Pozostańcie w pokoju. Poprowadzę was i dam wam wszystkim ochronę oraz udzielę wam Daru wytrwałości we wszystkich próbach, które są jeszcze przed wami.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.