Kiedy tylko Niebiosa i Ziemia staną się jednym, Czyściec przestanie istnieć

sobota, 12 października 2013, godz. 17.10

Moja wielce umiłowana córko, Mój Tron zostanie umieszczony na odnowionej Ziemi i wkrótce wszyscy będą żyć w pokoju i harmonii, zgodnie z Wolą Mojego Ojca.

Świat stanie się takim, jakim był na samym początku, i nie będzie się odczuwało żadnego rozdźwięku. Wszystkie Boże dzieci, które są wybrane, aby złączyć się z aniołami i świętymi, żyć będą idealną egzystencją. Jednak dowiedzcie się o tym. Ci, którzy nie zaakceptują realności Nowego Raju – po tym, jak zostanie im dana każda jedna szansa, którą ścieżkę życzą dla siebie wybrać – nie otrzymają już drugiej szansy. Kiedy tylko Niebiosa i Ziemia staną się jednym, Czyściec przestanie istnieć. Jedyną ścieżkę, obraną przez te dusze, które odmówią przyjęcia Mojego Miłosierdzia, gdy zostanie Ono darmowo im wręczone – będzie ta, wiodąca do piekła. Wielu będzie zbyt upartych, ponieważ polegają oni praktycznie w zupełności na intelektualnym rozumowaniu, tak że oni, mimowolnie, wybiorą przebywanie na wieczność w ogniach piekła.

Ci, którzy nie wierzą w Boga czy nie akceptują Prawdy, nie wierzą też w istnienie szatana. On zaś, oszust, zaćmi kłamstwami ich umysły, tak aby ich zwabić do komór tortur. A kiedy tam się znajdą – wówczas, z powodu jego nienawiści do człowieka – będzie im nieprzerwanie, poprzez wieczność, zadawał cierpienia. Takim duszom nie będę mógł już pomóc. O, jakże gorzko i boleśnie szlocham z powodu dusz arogantów, ignorantów i tych o zatwardziałych sercach. Są oni tak nabrzmiali pychą, że nigdy Mnie nie ujrzą, ponieważ nie są w stanie. Nie ma takiej możliwości, aby ktokolwiek mógł Mnie zobaczyć czy zostać napełniony Moim Prawdziwym Słowem, jeżeli jest on porażony grzechem pychy. Z drugiej strony, ci z was, którzy Mnie znacie, ale którzy Mnie przyjmujecie na swoich własnych warunkach – wy także się ode Mnie oddalacie.

Dlaczego twierdzisz, że Mnie znasz, a następnie przekręcasz to, co ci powiedziałem na temat tego, aby Mnie naśladować. Jak możesz nazywać siebie chrześcijaninem, a jednocześnie być gotowym przyjąć fałszywą teologię i kłamstwa, które są wypaczeniem, bo dopasowujesz je do swojego własnego stylu życia? Kimże więc jesteś, skoro Mnie nie naśladujesz ani nie przyjmujesz całej Prawdy Mojego Nauczania? Jesteś zdrajcą! Zdradzasz Mnie! A kiedy raz Mnie zdradzisz, to będziesz kuszony, aby to zrobić ponownie i ponownie, aż w końcu w Moich Oczach pzestaniesz być chrześcijaninem.

Muszę wezwać tych wszystkich, którzy wierzą w Moje Słowo i was zapytać, kiedyż to Ja pobłażałem grzechowi? Ja przebaczam grzech, ale nigdy mu nie pobłażam. Jeżeli wierzycie, że Ja pobłażam grzechowi, oznacza to, że usprawiedliwiacie grzech. Za ten błąd, wynikły z waszej samowoli, będziecie cierpieć; wcale nie jesteście lepsi od tych, którzy Mnie zdradzili, wydrwili, wyśmiali i Mnie ukrzyżowali.

Pamiętajcie, nauczyłem was Prawdy. Nic innego, tylko Prawda doprowadzi was do przyjęcia zbawienia. Obecnie – w tym finałowym etapie Mojego Przymierza – przychodzę, aby przynieść światu zbawienie, polegające na uratowaniu ludzkości.

Nigdy nie zapomnijcie, że Ja Jestem Prawdą. Prawda pochodzi jedynie ode Mnie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.