Nie znacie Mnie, ponieważ Mnie nie rozpoznajecie

niedziela, 13 października 2013, godz. 18.00

Moja wielce umiłowana córko, wam – tym z was, którzy czują się opuszczeni i nie są pewni, że kieruje Mną Miłość wobec świata – nigdy nie wolno wam zaprzestać Mnie przyzywać, abym wam dopomógł. Przylgnąwszy do Mojego Świętego Słowa, przekazanego światu w Mojej Świętej Ewangelii, od czasu do czasu będziecie mieli wrażenie, że wszystko jest beznadziejne, będziecie odczuwali strach oraz przeżywali poczucie osamotnienia. Nawet obecnie, kiedy Moja Święta Ewangelia będzie wam przedstawiana, będzie się czuć bardzo wyizolowani, ponieważ niewielu ludzi praktykuje to, czego ich nauczyłem poprzez Moje Słowo.

Jeżeli mówicie, że miłujecie swojego bliźniego, a następnie go obmawiacie, to nadal do Mnie przynależycie. Jeżeli twierdzicie, że wierzycie w Dziesięć Przykazań Bożych, ale dopasowujecie je tak, by przystawały do waszego stylu życia, to jesteście ślepi na Prawdę. Jeżeli akceptujecie Sakramenty, które wam ofiarowałem, ale je łamiecie, to Mi ubliżacie. Jeżeli głosicie Moje Święte Słowo innym, a następnie umieszczacie siebie ponad nimi, twierdząc, że w Moich Oczach jesteście bardziej godni niż oni, to Mnie obrażacie. Jeżeli zaś oznajmiacie, że Słowo Boże w nowoczesnym świecie przestało już mieć znaczenie i że musi Ono zostać tak przystosowane, aby podobało się świeckiemu światu, to plujecie Bogu w Twarz.Jeżeli jesteście przekonani, że wasza wiedza na Mój temat przewyższa Moje Święte Słowo, które obecnie daję wam poprzez te Orędzia, jak i przekonani, że zawierają one w sobie błąd, to jesteście dyletantami, jeśli idzie o Prawdę. Nie znacie Mnie, ponieważ Mnie nie rozpoznajecie.

Tak więc nawet ci z was, którzy czują się usatysfakcjonowani swoim rozumieniem Mojego Świętego Słowa, a odrzucają Mnie teraz w tej Misji – wy Mnie opuściliście. Właśnie wy musicie wzywać Mojej Pomocy, gdyż beze Mnie jesteście niczym.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.