Każde nowe prawo, jakie wkrótce zostanie wprowadzone przez wrogów wewnątrz Mojego Kościoła, będzie drwiną z Prawdy, ustanowionej przez Mojego Ojca

czwartek, 17 października 2013, godz. 20.38

Moja wielce umiłowana córko, gdyby tylko więcej ludzi we Mnie, ich Jezusa, prawdziwie wierzyło, znaleźliby wówczas pokój w swoich sercach. Tam, gdzie nie ma żadnego zaufania, tam panuje strach. Strach sprawia, że Boża Miłość nie może przeniknąć do waszych dusz, a wtedy stajecie się więźniami. Nic – poza Moim Światłem – nie ulży temu brzemieniu.

Kiedy mówię wam Prawdę, robię to dlatego, że was kocham i tęsknię za dniem, gdy wreszcie się zjednoczymy. Nie lękajcie się Prawdy! Moja Miłość napełni was odwagą i siłą, by trwać niezłomnie i pozostać Mi wiernym we wszystkim. Chronię was wszystkich, którzy Mnie o to prosicie, ale tylko te dusze, które się Mi całkowicie zawierzą, będą bez trwogi.

Niegodziwość bestii będzie ubrana w maskę powabu i nowoczesności i będzie się ujawniać wszystkim jako humanitaryzm, dobroczynność i „troska o ubogich”. Ani przez chwilę nie wierzcie, że uczniowie szatana ukazaliby wam kiedykolwiek  swoją prawdziwą twarz. Każde kłamstwo, które zostanie wam zaprezentowane na miejsce Prawdy, będzie w się wydawać logiczne i służące wspólnemu dobru wszystkich. Każde nowe prawo, jakie wkrótce zostanie wprowadzone przez wrogów wewnątrz Mojego Kościoła, będzie drwiną z Prawdy, ustanowionej przez Mojego Ojca w Dziesięciu Przykazaniach, przekazanych Mojżeszowi. Każdy jeden gest, choćby był on subtelny, będzie tak zaplanowany, aby znieważyć Mnie, Jezusa Chrystusa, Syna Bożego. Oszust, posługując się rękami swoich sług, nie oprze się pokusie, aby wystawić Mnie na pośmiewisko – ponieważ on Mnie nienawidzi. Poprzez swoje postępowanie, swoje słowa i dodawanie satanistycznych symboli, znieważy on każdy jeden przedmiot, będący na wyposażeniu w Moim Kościele. Tylko ci, którzy znają Prawdę, dostrzegą te obrzydliwości i dokładnie zrozumieją, co takie gesty naprawdę oznaczają.

Moc szatana może wprowadzić wśród Moich uczniów dezorientację, rozproszyć ich i poddać ich udrękom. On, szatan, nigdy nie zostawi was w spokoju, a w szczególności wtedy nie, kiedy dajecie świadectwo Prawdzie. Jednak wiedzcie: Może on zostać pokonany, o ile w zupełności Mi zaufacie. Jeżeli zrezygnujecie na Moją rzecz z siebie samych, nie będzie mu dana władza, aby wpływać na wiarę, jaką dla Mnie macie. On – szatan – jest skończony. Jego panowanie, choć tak bolesne dla ludzkości, znajduje się u swego kresu. Ostateczna zniewaga, jakiej się on wobec Mnie dopuści, zostanie urzeczywistniona przez antychrysta, który podszyje się pode Mnie i sprawi, że świat uwierzy, że on jest Mną, Jezusem Chrystusem, i że przyszedł, aby świat zbawić.

Jeżeli znacie Prawdę, to będziecie w stanie tę pokusę przetrzymać. Jeżeli będziecie trwali w Prawdzie, jaka zawarta jest w Najświętszej Biblii, to zostaniecie ocaleni.

Ostatni atak nastąpi szybko, a wtedy Prawdę ukażę światu – i zaprzeczą Jej tylko ci, którzy są dla Mnie pełni nienawiści. Nie trwóżcie się, gdyż Ja Jestem jedynym Zbawicielem ludzkości. Tylko Moja Miłość was podtrzyma. Drżyjcie jedynie o te nędzne dusze, które na Mnie naplują, kiedy Ja przy końcu po nie sięgnę, aby je zabrać do Nowego Raju.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.