Antychryst zaoferuje dotacje, chcąc zachęcić firmy, organizacje oraz instytucje charytatywne, żeby pracowały w jego nowym światowym centrum handlowym

sobota, 19 października 2013, godz. 20.00

Moja wielce umiłowana córko, wzywam wszystkich Moich uczniów, którzy Mnie usłyszeli i którzy rozpoznają Mnie w tych Orędziach, aby Mnie teraz posłuchali.

To dzieło, którym jesteście obdarowywani, jest Święte. Choćby jednak ta Misja miała wam przysporzyć udręki, złorzeczeń, cierpienia i kpin, pamiętajcie o tym, że to jest Moje Dzieło. Moja ostatnia Misja, przekazywana światu poprzez Bożego proroka, co jest wielkim Darem dla ludzkości. Wznieście się ponad kpiny, które staną się waszym udziałem, i wiedzcie, że dzieje się to za sprawą złego, który usiłuje powstrzymać rozszerzanie się Prawdy. Moja Prawda, Moje Święte Słowo, będzie deptane, a każdy demon, uwolniony z piekielnych głębin, uczyni wszystko, co możliwe, aby stłumić Mój Głos.

Za pośrednictwem dusz, które gotowe są otworzyć się na to skażenie, złe szatańskie dzieło zostanie zakamuflowane i przedstawione światu niczym Pismo Święte. O tej nowej doktrynie powiedzą, że została ona zainspirowana w boski sposób przeze Mnie, Jezusa Chrystusa. Podczas gdy będzie ona karta za kartą otwierana, zostanie do niej przyciągnięta uwaga całego świata i przyjęta zostanie oklaskami, w szczególności przez laicki świat. Ci, co do których nigdy byście nie oczekiwali, że będą oddawać cześć Bogu, jako pierwsi ustawią się w kolejce, aby przyswoić sobie tę rzeszę herezji – kłamstw wymierzonych we Mnie – gdy one zostaną ujawnione.

Kościół Katolicki dozna takiego publicznego zaszczytu ze strony światowych mediów i elity politycznej, jak nigdy wcześniej. Tak jak nigdy wcześniej ateiści i wszystkie religie, łącznie z tymi, które nie oddają czci Mnie, otworzą swoje ramiona i padną na kolana, czcząc tych, którzy twierdzą, że są od Boga.

Kiedy Moje Wizerunki zaczną znikać i przestaną być widoczne, i kiedy Moje Krzyże, Święte Biblie, mszały, różańce, medaliki, szkaplerze oraz Krzyże Świętego Benedykta nie będą dostępne, to wówczas będziecie wiedzieć, że władanie bestii się rozpoczęło.

Świat będzie wyśpiewywał pieśni pochwalne na cześć antychrysta. Tak szybko, jak szybko zaprowadzi on pokój – fałszywy pokój, wprowadzony na skutek wojen, które on sam dopomoże wszcząć – tak samo szybko poczyni on zaskakujące stwierdzenia. On, antychryst, ogłosi, że otrzymuje przesłania od Boga Ojca, a te wydawać się będą autentyczne. Następnie, za sprawą okultystycznych mocy, będzie się go widzieć, jak wielu uzdrawia, i wydawać się będzie, że posiada wielkie dary duchowe. Wielu będzie zaskoczonych tymi  tak zwanymi „cudami”, kiedy ujrzą, jak on ich dokonuje, i świat go uwielbi i padnie na twarz do jego stóp. Potem on, antychryst, ogłosi się Jezusem Chrystusem, synem człowieczym, i powie, że oto nadszedł dla niego czas, aby odzyskać świat i zbawić całą ludzkość. Ktokolwiek ośmieli się zakwestionować plugastwo i nieczystości, które wylewać się będą z gęby bestii, zostanie surowo ukarany.

W tym to czasie, z powodu skażenia świata przez szatana, grzech będzie się tak panoszył, że godność człowieka stoczy się do najgłębszych nizin, gdzie nieczystość, pożądanie, chciwość i każdy inny rodzaj odrażających w Oczach Boga grzechów będzie widoczny we wszystkich publicznych miejscach. Ponieważ grzech zostanie uznany za naturalną, ludzką słabość i ponieważ zostanie wam powiedziane, że Bóg nie będzie was sądził z powodu ułomności ludzkiej natury, wielu zatem weźmie grzech w objęcia i nie będzie doznawać żadnego wstydu w swoich duszach.

Światowe sławy, artyści, media, gwiazdy filmowe będą zabijać się o to, aby być widzianym z antychrystem, a jego wizerunek będzie o wiele bardziej wyeksponowany, niż kogokolwiek przed nim. Będzie on się biegle posługiwał wieloma językami, będzie przystojny, będzie posiadał wielkie poczucie humoru i będzie niezwykle komunikatywny. Będzie niesłychanie ostrożnie wyrażał się o Bogu i nigdy nie będzie nawiązywał do Matki Bożej, ponieważ będzie Ona postrzegana jako ktoś, kto nie ma już w przyszłości do odegrania żadnej roli.

Wywiady telewizyjne antychrysta będą zwyczajną rzeczą, a ludzie będą się chwytać każdego słowa, które wyjdzie z jego ust. Będzie miał on wpływ na polityków wszystkich narodów, a ci, z którymi będzie widywany, będą traktowani jak należący do rodziny królewskiej. Ale to jeszcze nie koniec. Na podstawie jego cytatów będą głoszone kazania z ambon wszystkich kościołów. Będzie przyjmowany z wielkimi honorami i będzie poważany we wszystkich kościołach, aż w końcu zasiądzie na nowym tronie w nowej świątyni Babilonu. Wpływy jego rozciągną się na wszystkie banki, prawo handlowe i światową ekonomię. Antychryst zaoferuje dotacje, chcąc zachęcić firmy, organizacje oraz instytucje charytatywne, żeby pracowały w jego nowym światowym centrum handlowym. Do wielkiego bogactwa dojdą ci, którzy zechcą być częścią imperium antychrysta. Każdy, kto poprzysięgnie mu wierność, czy to poprzez ceremonie religijne, czy w ramach działalności biznesowej lub umów handlowych, będzie musiał przyjąć znak. Ci, którzy przyjmą znak – a będzie on miał postać karty bankowej i specjalnego chipu, który zostanie osadzony w dłoni każdego z nich – utracą swoje dusze na jego rzecz. Wszyscy ci, którzy noszą Pieczęć Boga Żywego, unikną szponów antychrysta i staną się odporni na tę zgrozę. Nie lekceważcie tego ostrzeżenia. Nie miejcie przed nim obaw, gdyż jeżeli będziecie postępować według Moich wskazówek, będziecie chronieni.

Wylałem wiele Łez, przekazując ci to Orędzie, i dlatego Mój obecny w tobie Ból, Moja córko, jest w tym czasie tak duży. Pocieszcie Mnie, wzywając Mojego Miłosierdzia i prosząc Mnie o Ochronę.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.