Musicie być spokojni i zachować pokój, jednocześnie mocno postanawiając, że będziecie nadal głosić Święte Słowo zawarte w Ewangeliach

niedziela, 20 października 2013, godz.12.07

Moja wielce umiłowana córko, pragnę, by dotarło do was wszystkich, Moi umiłowani apostołowie – do was, którzy przemierzacie Ziemię i głosicie Moje Święte Słowo – że musicie przylgnąć do Mnie, waszego Jezusa, jak nigdy dotąd. Okres, który jest przed wami, będzie ciężki, a wszyscy ci, którzy trwają we Mnie, ze Mną i dla Mnie, będą odpowiedzialni za to, aby w tych nadchodzących dniach ciemności nadal płonął Płomień Mojego Światła.

Musicie być spokojni i zachować pokój, jednocześnie mocno postanawiając, że będziecie nadal głosić Święte Słowo zawarte w Ewangeliach w każdym zakątku świata. Wy, Moja Reszta Armii, przyprowadzicie do Mnie wszystkie Boże dzieci i pomożecie ocalić je z oparów zła, jakimi otoczone będą miliony dusz. Wy jesteście Moi i kroczycie w Boskim Świetle, i równacie światu drogę, aby go uratować.

Wylewane są na was Moje Łaski, Moi umiłowani apostołowie, a skoro wiecie, że to Ja wam przewodzę, i skoro w zupełności Mi ufacie, to żadna krzywda was nie spotka. Ale jeżeli dobrowolnie oddacie się służbie na rzecz oszustwa, wówczas Moja Ochrona przestanie być dla was tarczą. Ci z was, którzy stoją po stronie fałszywego proroka i antychrysta, zostaną usidleni przez szatana; a on nie pozwoli wam odjeść. Ci z was, którzy kroczycie u boku Moich nieprzyjaciół i popijacie z kielicha węża, zostaniecie przez niego zniszczeni, jeżeli tylko spróbujecie mu się przeciwstawić.

Strzeżcie się teraz, oto jest Moje ostrzeżenie: Jeżeli staniecie po stronie bestii i złożycie przysięgę, bezbożnie oddając hołd herezji, to będzie wam bardzo ciężko wyrwać się z jego podłego uścisku. Módlcie się, byście posiedli mądrość, aby ujrzeć Prawdę.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.