Jesteście pokoleniem, które będzie musiało doświadczyć ostatecznego Ukrzyżowania Mojego Kościoła

wtorek, 22 października 2013, godz. 13.30

Moja wielce umiłowana córko, Moi umiłowani słudzy połączą się ze Mną w jedną całość – mniej niż połowa z nich – lecz ich wierność dla Mnie pomoże Mojej Armii przetrwać i wzrastać w tym celu, aby rozpowszechniać Ewangelie, podczas kiedy cały świat ogarnie mrok ciemności, która będzie odczuwana w czasie tego największego upadku wiary wszechczasów.

Brak szacunku dla Mnie, Jezusa Chrystusa, staje się ewidentny we wszystkich krajach: w miejscach publicznych i w Moich Kościołach. Moim obecnym pragnieniem jest przygotowanie Mojej Armii we właściwy sposób. Nie pozwólcie, Moi umiłowani uczniowie, aby te sprawy was niepokoiły, gdyż to was rozproszy, podczas gdy Ja potrzebuję, abyście byli mocni w waszej wierze. Tak samo jak drzwi zostały zatrzaśnięte przed Moją Matką, kiedy tuż przed Moim Narodzeniem próbowała znaleźć schronienie, tak i drzwi zatrzasną się przed wami. Wiedzcie, że gdy owi wprowadzeni w błąd słudzy w Moim Kościele drzwi te przed waszym nosem wam zatrzasną, wtedy musicie zwrócić się do Mnie samego. Wiedzcie także, że ci, którzy twierdzą, że są świętymi ludźmi, obeznanymi z Pismem Świętym i Nauczaniem Mojego Kościoła, jako pierwsi ustawią się w kolejce, aby was potępić, ponieważ podążacie za Prawdą. Mówiąc to, mam na myśli te dusze, które Mnie kochają i które znają Prawdę, a niekoniecznie tylko tych, którzy śledzą te Moje Orędzia dla całego świata.

Dar Ducha Świętego ogarnie jedynie tych, którzy są godni, aby ten drogocenny Dar od Boga przyjąć. Ci nienapełnieni Duchem Świętym rzucać będą obelgami i próbować was przekonać, abyście podążyli za herezjami, które wkrótce grasować będą we wszystkich chrześcijańskich kościołach. Im większym strachem będą napawały ich te Orędzia, tym intensywniej będą was napastować. Musicie zignorować ich nienawistny jad i zachować milczenie. Dni te już prawie nadeszły. Niektórzy z was właściwie już zaznali próbki tej gwałtownej opozycji, którą z Mojego powodu będziecie musieli znosić.

Jesteście pokoleniem, które będzie musiało doświadczyć ostatecznego Ukrzyżowania Mojego Kościoła, ale wiedzcie o tym: Z popiołów powstanie Moje Chwalebne Ciało, Nowa Jerozolima, a wy zostaniecie wybrani, aby władać pośród dwunastu narodów. O ile pozostaniecie Mi wierni, wyniosę was w chwale, a w przyszłym świecie Ziemia i Niebo będą należeć do was. W czasie trwania tej ohydy spustoszenia, która będzie rzeczą krótkotrwałą, musicie polegać wyłącznie na Mnie. A potem nic już nigdy was ode Mnie nie oddzieli.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.