Bóg Ojciec: To jest Wezwanie, aby ocalić tych z was, którzy nie zaoponują przeciwko herezjom, jakie już za niedługo zostaną ogłoszone

czwartek, 24 października 2013, godz. 19.45

Moja wielce umiłowana córko, przychodzę, aby powiedzieć światu, że wrogowie, którzy przemierzają Ziemię jako ci, którzy twierdzą, że przynoszą Słowo Mojego Syna całym masom, połączyli się teraz w jedną całość. Jako jedna całość zjednoczą wszystkie swoje siły i oszpecą Ziemię swoim nikczemnym oszustwem.

Ja Jestem gotów. Czekam. I jak tylko wprowadzą swoje podłe prawa, uderzę i świat doświadczy Moich kar. Moje Ostrzeżenia były dla jednych jak rzucanie grochem o ścianę, a inni są zbyt przemądrzali, aby przyjąć Dłoń Miłosierdzia, ofiarowaną im poprzez te Orędzia. Przywódcy tych, którzy będą was prześladować w imię praw człowieka, ucierpią z Mojej Ręki. Wierzą, że mają nieograniczoną władzę i że są nie do pokonania, ale wkrótce się dowiedzą, że są niczym bez Mocy swojego Stworzyciela.

Ja Jestem Twórcą Życia, więc jeżeli oni postanowią użyć swojej władzy, aby odebrać życie Moim dzieciom – na ciele jak i na duszy – to utracą wszystko. Skoro zwalczacie Moje dzieci i zdradzacie Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, to nie ma dla was prawie żadnej nadziei. Nie jest Mi łatwo obdarzyć Was Moim Miłosierdziem, bo budzicie Mój wielki Gniew. Tęsknię jednak za tym, żebyście byli Mi wierni, a jednocześnie ostrzegam was przed niebezpieczeństwem igrania z diabłem. Dam wam każdą możliwą szansę wyrwania się z kajdan, które was przykuwają do bezbożnej trójcy. Musicie uwolnić się od łańcuchów szatana. Macie niewiele czasu.

Proszę, zajrzyjcie do Mojej Świętej Biblii, do Ewangelii, i odszukajcie tych znaków, które wam zostały przekazane na temat przepowiedzianej apostazji, gdyż pochłonęła ona świat i rozprzestrzenia się jak śmiercionośny wirus we wszystkich możliwych warstwach waszego społeczeństwa. Zostaliście zarażeni, a Ja, Wasz Ojciec, Przychodzę teraz, aby oczyścić was z tego straszliwego utrapienia. Musicie błagać Mnie o pomoc, zanim nie będzie dla was za późno.

Musicie teraz odmawiać tę Krucjatę Modlitwy. Proście Mnie o pomoc.

Krucjata Modlitwy (124) Usłysz moje błaganie o wolność

O Boże, Mój Miłosierny Ojcze, Stworzycielu wszystkiego, co istnieje, usłysz moją prośbę o wolność. Wyzwól mnie z łańcuchów zniewolenia i uchroń mnie od złowrogich prześladowań. Dopomóż mi zobaczyć Prawdę i przybądź mi na ratunek, nawet jeżeli jestem zdezorientowany i być może nie dowierzam Twojemu Słowu. Wybacz mi, jeżeli Ciebie obrażam, i zabierz mnie do siedziby Twojego Nowego Raju na Ziemi. Amen.

Wkrótce nadejdzie dla Mnie czas ogłoszenia Drugiego Przyjścia Mojego Syna. Okres ten upłynie szybko, ale panowanie Moich wrogów – choćby nie wiem jak krótkotrwałe – będzie wydawać się wiecznością z powodu okrucieństwa, jakiego przysporzą Moim dzieciom. Nie okażą w ogóle żadnej lojalności tym ogłupionym ludziom, którzy poprzysięgną wierność bestii. Tak samo, jak diabeł Mnie nienawidzi, tak i nienawidzi on wszystkich Moich dzieci, tak dobrych, jak i złych. To jest Wezwanie, aby ocalić tych z was, którzy nie zaoponują przeciwko herezjom, jakie już za niedługo zostaną ogłoszone. Musicie badać i roztrząsać każdą wątpliwość, która wtargnie do waszych dusz, kiedy nie będziecie zadowoleni z powodu jakiejkolwiek nowej  doktryny, którą w waszych sercach będziecie odbierali jako fałszywą.

Ja nikomu nie udzieliłem upoważnienia na wprowadzanie w Moim Najświętszym Imieniu jakichkolwiek nowych praw czy sakramentów.

Wasz umiłowany Ojciec

Bóg Najwyższy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.