Nie będę stał i się przyglądał, jak niszczycie wasze życie, mogąc je posiąść na wieczność

sobota, 26 października 2013, godz. 17.52

Moja wielce umiłowana córko, skoro ludzie próbują dociec, któremu z Bożych dzieci chciałbym zaoferować Moje Miłosierdzie – to odpowiadam tak: wszystkim z nich. I nikogo nie dyskryminuję, ponieważ kocham każdą duszę, która się zrodziła, bo każdą z nich stworzył Mój Ojciec. Żadna dusza nie może zostać wykluczona z tej Mojej ostatniej Misji ratowania ludzkości. Przychodzę, aby wszystkim przynieść zbawienie.

Zapytajcie jakichkolwiek dobrych rodziców, czy poświęciliby jedno dziecko kosztem innego, a oni wam powiedzą, że bez względu na to, ile bólu zadają im ich dzieci swoim zachowaniem czy jak ich ranią, nigdy nie mogą oni ich odrzucić, ponieważ ich dzieci są częścią ich ciała. Ta Prawda dotyczy  w tej samej mierze wrogów Boga. Oni Go obrażają i wywołują u Niego wielki smutek, ale On wciąż ich kocha, albowiem oni od Niego pochodzą, mimo że – na skutek grzechów ludzkości – tak marnieją.

Jak to jest – możecie zapytać – że przebaczam tym, którzy Mnie ranią najbardziej? Tym, którzy biczują innych i zadają im ból i cierpienie? Dzieje się tak, ponieważ Ja ich kocham. Zawsze będę kochał tego, kto jest grzesznikiem. Ich grzechy napawają Mnie obrzydzeniem, ale zawsze będę czekał, aby mieć okazję wziąć ich w objęcia.

Misja ta dotyczy przebaczenia. Dotyczy tego wszystkiego, co ocala wasze dusze. I chociaż szorstkie mogą być czasami Moje Słowa, są wam one przekazywane, ponieważ was kocham i nie mogę znieść myśli, że mógłbym was utracić. Tym, którzy Mnie zdradzili z powodu swoich życiowych ambicji, nigdy nie wolno się bać do Mnie przyjść i poprosić Mnie o pomoc. Tęsknię za wami. I choć jest Mi smutno, dokonam każdej możliwej interwencji – nie naruszając jednak Przymierza Mojego Ojca, dotyczącego wolnej woli, która to zawsze pozostanie waszą wolną wolą, aż do nowego początku. Nic, cokolwiek byście uczynili, nie oddzieli was ode Mnie, jeżeli poprosicie Mnie, abym wam przebaczył.

Pochłonę Moim Miłosierdziem świat i wam obiecuję, że na każde zło, jakiego dopuszczą się Moi wrogowie, aby wciągnąć was w odstępstwo, odpowiem Moją interwencją. Nie oddam was wilkom, które chcą was pożreć. Nie będę stał i się przyglądał, jak niszczycie wasze życie, mogąc je posiąść na wieczność. Będę was podtrzymywał, abyście nie zeszli z drogi, aż do czasu, kiedy będziecie musieli podjąć ostateczną decyzję. Nie wyrzeknę się tak łatwo waszych dusz. Umarłem okrutną śmiercią, aby was zbawić. Tym razem staniecie się więc świadkami najpotężniejszej Boskiej Interwencji – aby was odzyskać. Jesteście Moimi. Ja jestem wasz. Bestia nie pozyska dla siebie tak łatwo dusz, bo Ja jestem Bogiem, straszliwą siłą. Jestem Wszechpotężny. Szatan nie posiada nic, ale swoim sprytem przyciągnie tych słabych pomiędzy wami. Nalegam, abyście wy wszyscy – którzy Mnie kochacie – modlili się o to, żeby słabi z miłością w swych sercach przyjęli Moją Boską Interwencję.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.