Zaświta Wielki Dzień i wkrótce nastanie świat niemający końca

sobota, 26 października 2013, godz. 11.15

Moja wielce umiłowana córko, wiara wszystkich Bożych dzieci, bez względu na to, jakiego są wyznania, jest tak słaba, że dla wielu z tych, którzy znają Prawdę, bardzo trudne okaże się otwarte praktykowanie swojej wiary, nienarażające ich na krytykę.

W tym czasie historycznym tak wielu odrzuca Mnie, Jezusa Chrystusa, że w wielu krajach nie akceptuje się już dłużej, aby mówiono o Mnie publicznie. Rzadko się słyszy, aby Moje Imię było wypowiadane w publicznych mediach, chyba że chodzi o podważenie Mojego Istnienia. Bardzo rzadko się zdarza, żeby ludzie publicznie oświadczali, że odczuwają dla Mnie miłość, gdyż byłoby to dla nich zbyt żenujące. Nawet Moi wyświęceni słudzy nie są już gotowi głosić Prawdy, bojąc się, że narazi ich to na ośmieszenie. Tym, którzy podążają za Mną, coraz trudniej będzie szerzyć Moje Święte Słowo. Tak wielu z tych, którzy Mnie kiedyś kochali, już Mnie nie kocha, a Moje osamotnienie i Mój smutek przenikają Moje Serce, jakby było Ono przeszyte mieczem.

Dlaczego, o dlaczego Mnie opuściliście? Dlaczego ci z was, którzy we Mnie wierzą i Mnie znają, ranią tak wiele swoich braci i sióstr? Dlaczego nienawiść kwitnie w waszych sercach? Dlaczego odczuwacie potrzebę podważania Moich Ewangelii, choć one już od tak dawna istnieją? Kto dał wam prawo, aby opacznie interpretować Moje Słowo, jakie dałem Moim apostołom? Dlaczego Je przeinaczacie i dlaczego nie wierzycie w to, co powiedziałem? Moje Słowo jest bardzo klarowne. Kiedy mówię, to to, co mówię, mam też na myśli. Jeżeli coś mówię, to nie mam na myśli czegoś innego. Dlaczego, na przykład, miałbym Sam Sobie zaprzeczać, a szczególnie teraz, w ramach tej Misji?

To, co jest przekazywane Bożym prorokom, jest Prawdą. Wszystko, co zaprzecza tym Orędziom, a pochodzi z ust tych, którzy twierdzą, że Ja do nich mówię, musi zostać przez was odrzucone. Nigdy bowiem nie rywalizowałbym z Moim Własnym Głosem, ponieważ muszę wam zapewnić przekazanie Prawdy.

Co muszę uczynić, abyście słuchali? Co muszę uczynić, abyście przestali się błąkać i poszukiwać innych rodzajów podniet? Dlaczego Mi nie ufacie? Tracicie tak wiele z waszego drogocennego czasu, jeżeli szukacie (pomocy) we wróżbiarstwie – które niczym jad dobywa się z warg uważających siebie za mistyków zwodzicieli i poszukiwaczy sensacji – i Mnie tym obrażacie, ponieważ poprzez to się ode mnie odwracacie. Ja Jestem tutaj. Oto Moje Słowa. Czego jeszcze szukacie, przecież Prawdę usłyszycie tylko z Moich ust? Przekazałem Prawdę w czasie Mojej ziemskiej wędrówki. Pozostawiłem dziedzictwo wielkiej nadziei i zbawienia. I teraz przekazuję Prawdę – przynosząc wam Moje Ostatnie Słowa w obecnym czasie, ponieważ zaświta Wielki Dzień i wkrótce nastanie świat niemający końca.

Jeżeli do was mówię, życzę sobie, żebyście słuchali. Nie mogę was do tego zmusić. A wy, choćbyście wszędzie szukali i próbowali odnaleźć takie Moje Orędzia, które byłyby przekazywane, aby w tym czasie przygotować świat na Moje Powtórne Przyjście, to i tak ich nie odnajdziecie. Moje publiczne Orędzia – mające was przygotować na ten ostatni okres, zanim nie wypełni się Moje Przymierze – można odnaleźć tylko w Księdze Prawdy.

To jest Moje Słowo. Moje Słowa zostaną usłyszane przez każdy naród. Nikt Mnie nie zatrzyma, Moja Moc jest bowiem Wszechpotężna.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.