Mój Kościół został zbudowany na Prawdzie i tylko Prawda powinna być głoszona jego ustami

sobota, 27 października 2013, godz. 23.30

Moja wielce umiłowana córko, jeżeli Mojemu Kościołowi otwarcie przyklaskuje zapatrzony w siebie, świecki świat, to wiedz, że te dwie oddzielne sfery są blisko tego, aby się połączyć w jedną. Jeżeli Mój Kościół bierze w ramiona zeświecczały świat, jeżeli bodźcem do działania są dla niego cele polityczne oraz jeżeli poszukuje uznania w świecie polityki i biznesu, to wiedz, że taka działalność nie może uzyskać Mojej aprobaty.

Mój Kościół został ustanowiony na Moim Słowie. Mój Kościół został zbudowany na Prawdzie i tylko Prawda powinna być głoszona jego ustami. Jeżeli Mój Kościół, posługując się Moim Autorytetem, opowiada się przeciwko grzechowi, to zawsze będzie cierpiał z powodu krytyki, gdyż człowiek zawsze będzie bronił grzechu. Grzech bowiem sprawia, że życie danego człowieka i innych otaczających go ludzi staje się łatwiejsze do zaakceptowania – tak więc człowiek, czyniąc wszystko, co w jego mocy, będzie głosił, że piekło jest bezsensem. Jeżeli Mój Kościół mówi tylko o tym świecie, o jego nieszczęściach, jego problemach, o cierpieniu człowieka, ale nie głosi Słowa Bożego, to się ode Mnie oddziela. Tylko ci spośród należących do Kościoła, którzy pozostają wierni temu, czego nauczałem, mogą naprawdę o sobie powiedzieć, że należą do Mojego Kościoła. Mój Kościół składa się jedynie z tych, którzy mówią Prawdę.

Jeżeli ci będący w Moim Kościele pozbywają się Mnie, Jezusa Chrystusa, to wkroczył na jego obszar zły duch. Ja – Jestem z Mojego Kościoła wypychany. Nie czci się Mnie już tak, jak czciło się Mnie kiedyś. Nie używa się już Moich słów, aby głosić Prawdę. One są przeinaczane, aby dopuścić słowa, czyny i działania, które nie pochodzą ode Mnie i który nigdy ode Mnie pochodzić nie będą. Moje Słowo przenigdy nie może być zmienione, a każdy człowiek, który bierze Moje Słowo i Je kala, będzie cierpiał wieczne potępienie.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.