Matka Zbawienia: Kościół Mojego Syna stanie się siedzibą antychrysta

wtorek, 29 października 2013, godz. 19.30

Moja słodka dziecino, całe Niebiosa jednoczą się z Moim Synem, aby przybyć na ratunek tym świętym kapłanom, którzy znajdą się w centrum wielkiej bitwy. Tak wiele z tych drogocennych dusz będzie musiało znieść straszliwy ból i cierpienie, kiedy będą musieli stać się świadkami herezji, które wytrysną z wnętrza Kościoła. Będą oni zdezorientowani i przestraszeni, a wielu będzie miało wrażenie, że nie ma dokąd się zwrócić. Właśnie wtedy muszą zwrócić się do Mnie i Mnie poprosić, abym dokonała aktu poświęcenia ich Mojemu Synowi, tak aby mógł On wylać na nich każdą kroplę Swojej Drogocennej Krwi. Wtedy, osłonięci tym Darem, będą oni wiedzieć, co czynić. Musi też być im wiadome, że na przestrzeni wszystkich wieków ostrzegałam Moje dzieci o tym nikczemnym odstępstwie, które jest planowane przez diabła.

Kościół Mojego Syna stanie się siedzibą antychrysta, a teraz, kiedy Prawda jest objawiana, wielu będzie odczuwać przerażenie i cierpieć będzie ból Biczowania Mojego Syna. Kościół Mojego Syna będzie prześladowany, niszczony, hańbiony – aż w końcu zostanie umiejscowiony tam tron, na którym zasiądzie antychryst. I wtedy antychryst ogłosi, że to on jest Chrystusem i że świat zostanie przez niego zbawiony.

Jeżeli akceptujecie kłamstwa, odrzucacie Prawdę. Jeżeli zignorujecie Prawdę, uwierzycie w sfabrykowaną przez diabła pajęczynę oszustw – i to was usidli. Tak omotani, ulegniecie pokusie, aby pójść za tłumami każdego z narodów, które będą antychrystowi okazywały wielki szacunek. Proszę was, dzieci, odmawiajcie tę Krucjatę Modlitwy, aby zwalczać herezję, która spowije Kościół Mojego Syna na Ziemi.

Krucjata Modlitwy (125) O obronę Najświętszego Słowa Bożego

O Matko Zbawienia, dopomóż mi, pokornemu słudze Boga, bym bronił Jego Najświętszego Słowa w czasach udręki. Poświęć mnie, o droga Matko, Twojemu Synowi, tak aby mógł  On  mnie osłonić Swoją Najdroższą Krwią. Obdarz mnie, poprzez Wstawiennictwo u Twojego Syna, Jezusa Chrystusa, łaską mocy i woli, abym pozostał prawdziwie wierny Naukom Chrystusa w tych czasach Ucisku, który pochłonie większość Jego Najświętszego Kościoła na Ziemi. Amen.

Pójdźcie do Mojego Syna, drodzy słudzy Chrystusa. Należycie do Niego. On was wesprze w okresie prześladowań. I w potrzebie nigdy was nie opuści.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.