Moi wierni uczniowie, w tym kapłani i wyświęceni słudzy wszystkich wyznań chrześcijańskich, pozostaną blisko u Mego Boku

piątek, 1 listopada 2013, godz. 23.17

Moja wielce umiłowana córko, szerzy się zły duch i wpływa on na wszystkich, którzy zajadle sprzeciwiają się w tym Orędziom. Doprowadzi to do jeszcze większej nikczemności, kłamstw i skomplikowanych intryg, które stawiają sobie za cel zastopowanie tej Misji. Musisz zignorować tych mających wredne języki oraz tych, których pożera zazdrość duchowa i którzy uczyniliby wszystko, aby udało im się zniszczyć tę Moją Misję, niosącą wszystkim zbawienie.

Oto, co powiadam tym wszystkim, którzy za Mną podążają: Orędzia te są dla was zbyt ważne, abyście zwracali jakąkolwiek uwagę na tych, którzy, w Moje Imię, was nienawidzą. Ponieważ to Ja, Jezus Chrystus, jestem ich celem. Nie zapominajcie o tym. Natomiast ich pycha sprawi, że uwierzą, że to, co czynią, czynią dlatego, że Mnie kochają. Muszą oni jednak wiedzieć, że Ja nigdy nikomu bym w Moim Imieniu nie pozwolił ani wypowiadać takich kłamstw, ani rozpowszechniać podłych plotek o innej duszy.

Jedynie Ja, Jezus Chrystus, Baranek Boży, posiadam odpowiedni Prestiż, aby w tych obecnych czasach odsłonić przed wami Prawdę. Ta Prawda zbulwersuje wielu i będzie ona gorzka do przełknięcia, gdyż jest ona takiej wagi, że jedynie ci, którzy darzą Mnie silną miłością, będą w stanie Ją zaakceptować. Prawda ta jednak – bez względu na to, jak trudna będzie ona dla was do strawienia – was wyzwoli. Otworzy ona wasze oczy na zło, kiedy upozoruje się ono na dobro, a także na złych ludzi, którzy sieją bluźnierstwa, twierdząc, że głoszą Moje Słowo; i wreszcie na Moich wrogów, którzy chcą zniszczyć Boże dzieci.

Powstanie wielu fałszywych proroków, rozsianych w każdym narodzie, aby ogłosić, że kłamstwa wylewające się z gęby antychrysta, są prawdą. Powiedzą także, że Ja jestem antychrystem. Wszystko, co będą mówić o Ewangeliach, wydawać się będzie bezbłędne; wykorzystają oni urywki z Biblii, cytując także Moje własne słowa, aby znaleźć uzasadnienie dla swoich haniebnych misji. Ale ci z was, którzy Mnie znają, zawsze dostrzegą kłamstwo i herezję, jakie będą się ukrywały w ich tak zwanych proroczych słowach. Będą one przeczyć tym Orędziom oraz głosić, że to Moje Słowo jest herezją. Teraz nastał ten czas, aby odciąć się od tych wszystkich głosów, które na was nalegają, abyście ich – zamiast Mnie – słuchali. Musicie nadal mieć w pamięci Prawdę, zawartą w Świętych Ewangeliach. Musicie słuchać Mnie, gdyż Ja udzielam wam wskazówek.

Wkrótce wszyscy ci, którzy przewodzili Mojemu Kościołowi w przeszłości, wszyscy ci, którzy udostępniają dzieciom Bożym Prawdziwe Słowo Boże, oraz wszyscy ci, którzy pozostaną wierni Prawdzie, zostaną zepchnięci na pobocze. Kościół Katolicki uczyni wiele dramatycznych oświadczeń, dlaczego to musi się on zmienić i wnieść poprawki do każdej części jego struktury. Wykorzysta on grzechy tych obecnych w Moim Kościele oraz tych, którzy Mnie zdradzili, jako usprawiedliwienie do wywrócenia Mojego Kościoła do góry dnem. Wielu z Moich wyświęconych sług zostanie wykluczonych i z wielu uczyni się kozły ofiarne. Wielu z nich się wytropi i ich dobre imię zostanie nadwerężone, kiedy postawi się im zarzuty, m. in. o dopuszczeniu się kłamstw, zanim nie zostaną oddaleni. Oto w jaki sposób wielu wyświęconych sług zostanie odsuniętych od Mojego Kościoła, aby pozwolić wrogom Boga przejąć od wewnątrz pełną kontrolę. Każda kalumnia, rzucona przez wrogów Boga przeciwko Moim wyświęconym sługom, będzie publicznie oklaskiwana i przedstawiana jako dobra rzecz, tak aby dobre imię Kościoła pozostało nienaruszone.

Och, jak wy wszyscy zostaniecie zwiedzeni i jak Prawda zostanie zatuszowana, ukryta, a następnie zignorowana. Te wszystkie przyszłe zmiany szybko nadejdą, a ich rozmach zaskoczy wielu. Pośród tego wszystkiego zapanuje dezorientacja, przestrach, smutek i wielka niedola. Mój Kościół zostanie tak rozdrobniony, że wszelkie zaufanie w jego murach zostanie zniszczone. Spowoduje to wielkie przerażenie, a następnie – w sposób, który początkowo nie będzie się wydawał zrozumiały – Kościół Katolicki stanie się siłą przewodnią nowej jednej światowej religii. Ta nowa ohyda zdeklaruje wielką miłość dla ubogich i głodnych tego świata Ale nie będzie ona ani nauczać Mojego Słowa, ani nie pozostanie wierna Mojemu Kościołowi. Pomimo tego Kościół Mój będzie nadal żył.

Moi wierni uczniowie, w tym kapłani i wyświęceni słudzy wszystkich wyznań chrześcijańskich, pozostaną blisko u Mego Boku. Moja Reszta wytrzyma próbę czasu i nigdy nie umrze, gdyż Ja Jestem Kościołem. Ja nigdy nie mogę zostać zniszczony.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.