Światło Boga dla was zajaśnieje, a Ja obiecuję, że nie będziecie się czuć samotnie

wtorek, 5 listopada 2013, godz. 11.00

Moja wielce umiłowana córko, Bóg już rozpoczął finałowe przygotowania, aby zapewnić, że zbawienie zostanie przyniesione wszystkim z Jego dzieci. Tak wielu z was podchodzi z niefrasobliwością wobec tego, czym dokładnie jest Powtórne Przyjście, i dlatego się nie przygotowujecie. Wielu z was wierzy, że nie nastąpi Ono przez bardzo długi czas. Tak więc tylko ci, którzy poczynili prawdziwie starania, będą gotowi, aby przywitać Mnie, Swojego Oblubieńca, wystrojeni i prezentujący się przede Mnie tak, jak przystoi. Inni zaśpią i będą nieprzygotowani i zdezorientowani. Niektórzy we Mnie nie uwierzą, dopóki nie ujrzą Mnie w każdym z zakątków świata. Niektórzy umrą z powodu szoku, ale większość wypełniona będzie radością i zachwytem. Tym, którzy dopuszczą do tego, aby zostać oszukanym, zostanie to wybaczone, o ile będą Mnie błagać, abym udzielił im ułaskawienia. Niestety, wielu odmówi Mojego Wspaniałego Miłosierdzia, ponieważ serca ich zamieniły się w głazy i nic ich nie otworzy.

Czas, jaki jest przed wami, będzie pełen wspaniałych objawień, i szczególne Łaski zostaną na was wylane. Uczynię tak, aby was umocnić i pokrzepić, tak abyście nie sprzedali waszej duszy za cenę światowych atrakcji. Coraz więcej i więcej z was będzie się do Mnie przybliżać, i gdy będę przemawiał do waszej duszy, odczujecie pokój pośród zgrozy wielkiego odstępstwa. A kiedy staniecie się świadkami tego horroru, będziecie lepiej wyposażeni, aby powstać i dopomóc innym.

Światło Boga dla was zajaśnieje, a Ja obiecuję, że nie będziecie się czuć samotnie nawet wówczas, kiedy zostaniecie odrzuceni przez tych, którzy nie wiedzą, co czynią. Kiedy Ja chodziłem po ziemi, faryzeusze odwrócili ode Mnie tak wielu. To samo wydarzy się i teraz. Wielu z was nie tylko, że zostanie zachęconych, aby odrzucić w tym czasie to Moje Wołanie z Nieba – ale i Moje Nauki. Moje Nauki nigdy nie mogą zostać zmienione, ponieważ one są Prawdą, a tylko Prawda może was ocalić.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.