Matka Zbawienia: Kiedy misja, która deklaruje, że głosi Słowo Boże, jest fałszywa, to żadna nienawiść nie będzie jej okazywana

piątek, 8 listopada 2013, godz. 12.09

Moje drogie dzieci, jako umiłowanym Bożym maleństwom nie wolno wam nigdy dopuścić, aby wasze różne punkty widzenia powodowały wzajemną nienawiść. Diabeł wywołuje wśród was straszliwe cierpienie, rozsiewając swoją złośliwą zarazę, a skierowana jest ona przede wszystkim przeciwko wybranym przez Boga wizjonerom i prorokom.

Jeżeli Bóg jest prezentowany w Misji, która jest przez Niego na Ziemi zatwierdzona, aby ratować dusze – to szatan zawsze ją zaatakuje. Prawdziwych proroków Bożych rozpoznacie po tym, że spotkają się oni z prześladowaniami i nienawiścią. Poznacie ich po tym, że ich Misja zostanie publicznie odrzucona, oraz po złowrogich akcjach, jakie będą w nich przez innych wymierzane.

Kiedy misja, która deklaruje, że głosi Słowo Boże, jest fałszywa, to żadna nienawiść nie będzie jej okazywana, ponieważ szatan nigdy nie zaatakuje publicznie tych, których zwodzi. Jeżeli Mój Syn ujawnia Siebie, to On zawsze zostanie sprofanowany, ponieważ grzech człowieka odseparowuje go od Boga. W czasie, kiedy Mój Syn chodził po ziemi, wrzeszczano na Niego wszędzie, gdzie by nie poszedł. Oni Go przeklinali, obrzucali Go kamieniami, jak i tych wszystkich, którzy szli za Nim. A w czasie, gdy ogłaszali Go oszustem, płaszczyli się przed wieloma fałszywymi prorokami, którzy próbowali się z Nim mierzyć. Sprawdzi się to i dzisiaj, kiedy On dokonuje Swej ostatecznej podróży, aby zgromadzić tych wszystkich, którzy pozostali w Nim i z Nim. Zjednoczy tych wszystkich, którzy żyją zgodnie z Jego Nauczaniem i którzy pozostają wiernymi i pokornymi sługami. Następnie, z pomocą Swojej Reszty Kościoła, będzie walczył aż do gorzkiego końca, aby zbawić tak wiele dusz, jak jest to tylko możliwe, łącznie z duszami Jego wrogów i wszystkich tych, którzy Go odrzucają.

Jeżeli kochacie Mojego Syna, to nigdy nie wolno wam Go ranić – wzajemnie się nienawidząc. Mój Syn powiedział wam, że nie możecie pozostawać z Nim w jedności, gdy nienawiść gości w waszych sercach.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się, abyście wy wszyscy, którzy o sobie twierdzicie, że jesteście chrześcijanami, naśladowali przykład dany wam przez Mojego Syna.

Wasza umiłowana Matka

Matka Zbawienia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.