Nigdy wcześniej wiara ich nie została poddana takiej próbie

czwartek, 14 listopada 2013, godz. 12.00

Moja wielce umiłowana córko, Światło Boga, opadając w dół, jaśnieje nad wszystkimi Jego dziećmi, które w tym czasie pozostają ze Mną, Jezusem Chrystusem, w jedności. Wszyscy ci chrześcijanie tego świata, którzy żyją zgodnie z Moim Słowem, którzy spożywają Moje Ciało i piją Moją Krew, doświadczą, jak nikt inny, duchowego cierpienia z powodu wiary, jaką Mnie obdarzają. Chodzi tu o wszystkich chrześcijan, którzy żyją według Prawdy, którzy postępują tak, jak ich nauczałem, i którzy naśladują Moje Nauki – Słowo w Słowo.

Wszyscy ci, łącznie z tymi, którzy nigdy nie słyszeli o tych Moich Orędziach dla świata, zrozumieją wkrótce, co to znaczy – żyć we Mnie i ze Mną. Nigdy wcześniej wiara ich nie została poddana takiej próbie – i niestety wielu nie będzie w stanie wytrzymać presji, z jaką będą mieli do czynienia, a która spowodowana będzie okazywaną im nienawiścią. Uczynią wszystko, co w ich mocy, aby pozostać wiernym Świętym Ewangeliom, ale właśnie dlatego ściągną na siebie okropną nienawiść i zostaną nazwani kłamcami. Nie potrwa to już długo, a wszyscy chrześcijanie, którzy z uporem będą głosić Moje Słowo, zostaną oskarżeni o bycie prawicowymi despotami, podczas gdy prawdziwi winowajcy to ci, którzy będą obrzucać ich wyzwiskami.

Usilnie proszę was wszystkich, abyście zachowali milczenie i nigdy nie odpowiadali tym złoczyńcom, którzy próbują zniszczyć waszą wiarę i waszą miłość do Mnie. Ci, którzy będą opluwali was jadem i się na was wydzierali, potrzebują waszych modlitw i przebaczenia. Modląc się za takie dusze, zniwelujecie wpływ szatana i nie będzie mu łatwo wyładowywać na was swojej złości.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się za tych wszystkich, którzy zostaną wykorzystani jako pionki w tej gorzkiej walce, podczas której dokonuje się demontażu Mojego Kościoła na Ziemi. Proszę, odmawiajcie tę Krucjatę Modlitwy, aby przetrzymać prześladowania religijne.

Krucjata Modlitwy (126) O przetrwanie prześladowań religijnych

Drogi Jezu, dopomóż mi, w Twoje Święte Imię, przetrzymać każdy rodzaj prześladowań.

Dopomóż tym, którzy błądzą, będąc przekonanym, że świadczą o Twoim Dziele.

Otwórz oczy tych wszystkich, którzy mogą zostać skuszeni, aby niszczyć innych poprzez nikczemne działania, uczynki i gesty.

Chroń mnie przed wrogami Boga, którzy powstaną, by spróbować stłumić Twoje Słowo oraz Ciebie przegnać.

Pomóż mi przebaczyć tym, którzy Cię zdradzą, i udziel mi Łaski pozostania niewzruszonym w mojej Miłości dla Ciebie.

Pomóż mi żyć Prawdą, której nas nauczałeś, i pozostać na zawsze pod Twoją Ochroną. Amen.

Idźcie, wy wszyscy, którzy prawdziwie Mnie kochacie i naśladujcie wszystko, czego Ja was nauczałem. Miłujcie jeden drugiego, tak jak wam powiedziałem. Nigdy nie okazujcie innym nienawiści. Módlcie się natomiast za tych, którzy was prześladują. Okazujcie miłość, gdy okazywana jest wam nienawiść, albowiem będzie to wasza broń przeciwko mocy zła.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.