Miliardy się nawrócą i rozpoznają po raz pierwszy Boga – Boga w Trójcy Jedynego

sobota, 16 listopada 2013, godz. 22.17

Moja wielce umiłowana córko, kiedy w Moim Bożym Miłosierdziu przyjdę na świat, zostanie ludziom dana szansa, aby się o Moje Miłosierdzie starać, zwłaszcza że dla wielu będzie to pierwsza prawdziwa spowiedź, w jakiej uczestniczą.

Każdy – niezależnie od tego, kim jest – doświadczy tego Mojego jedynego w swoim rodzaju objawienia, pobłogosławionego z Postanowienia Mojego Ojca. Rozświetlenie Świadomości przyniesie ze sobą wiele bólu, ponieważ rozgoryczenie, którego doświadczą dusze stracone, będzie takie, że nie będą one w stanie przetrzymać tego szoku. Wielu zemdleje i upadnie, tak będą owładnięci przygnębieniem. Ale dopiero wtedy sobie uświadomią, jak wielkiego oczyszczenia wymagają ich dusze, zanim osiągną stan, umożliwiający im wejście do Mojego Wiecznego Raju. Wtedy ludzie ci będą wiedzieli, czego się od nich oczekuje, i będą przez jakiś czas po tym Wielkim Wydarzeniu cierpieć pokutę. Wielu ludzi będzie myśleć, że to im się śni. Niektórzy będą myśleć, że to koniec świata, ale tak nie będzie. Niemniej będzie to Ostatnie Ostrzeżenie, jakie zostanie udzielone ludzkości, aby ludziom pomóc odkupić siebie przed Bogiem.

Miliardy się nawrócą i rozpoznają po raz pierwszy Boga – Boga w Trójcy Jedynego – i będą wdzięczni za dowód, jaki zostanie im dany co do Istnienia ich Stwórcy. Niektórzy jednak po prostu skulą się pod wpływem Mojego Światła i przyniesie im to ból nie do opisania; i nie okazawszy w swoich duszach cienia skruchy, skryją się i odwrócą. Oni nie uznają Mojej Interwencji. Natomiast reszta będzie się radować, kiedy doznają obecności Moich Promieni Miłosierdzia – dusze te bowiem będą bardzo wdzięczne za doświadczenie Mojej Obecności, tak iż z łatwością dadzą się one przyciągnąć w kierunku Mojego Światła i będą tęsknić za Moją Obecnością, która jednak będzie poza ich zasięgiem, gdyż to nie będzie jeszcze czas na otwarcie Bram Mojego Nowego Raju. Tak więc, jako Moi uczniowie, będą musieli odbyć pokutę za te dusze, które odrzucą Moją Dłoń Miłosierdzia.

Po tej Wielkiej Interwencji ze strony Boga, dającej szansę ludzkości, aby przygotowała się na Moje Powtórne Przyjście, świat będzie zadawał sobie wiele pytań. Niektórzy przeżyją w swoich duszach taką przemianę, że zaczną poświęcać wiele czasu tym, którym będą chcieli dopomóc ocalić ich przed oszustwem. Inni będą pełni skruchy i będą potrzebowali trochę czasu, aby w pełni zrozumieć znaczenie tego, co zaszło, kiedy byli przede Mną obecni; poświęcą oni wiele uwagi, aby się ze Mną pojednać.

Z kolei wrogowie Boga zaprzeczą, że Ostrzeżenie w ogóle miało miejsce i skłonią miliony ludzi, aby uwierzyli, że było to wydarzenie natury kosmicznej, kiedy to „światło słońca zrównało się z całą planetą”, co było zjawiskiem jednorazowym, a czego przyczyną był obrót Ziemi wokół własnej osi. Nie ma nic dalszego od Prawdy. I podczas kiedy będą oni to tak uzasadniać, zaprzeczą , że Bóg Istnieje i odwiodą ode Mnie wielu. Niestety, wielu do Mnie nie powróci – i dusze te będą mogły zostać oczyszczone tylko dzięki Interwencji Boga, kiedy będzie On zmuszony ukarać Swoich wrogów, aby doprowadzić ich do zdrowych zmysłów.

Bądźcie wdzięczni za to Miłosierdzie, gdyż bez tego Daru od Boga bardzo nieliczni byliby w stanie wejść do Bram Raju.

Wasz Jezus

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia Ostrzeżenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.